آپدیت جدید اکو بادز آمازون بخاطر بیش از حد گرم شدن

آپدیت جدید اکو بادز آمازون بخاطر بیش از حد گرم شدن

برخی از کاربران و سایت های معتبر گزارش داده اند که بادز های آمازون بعد از مدتی استفاده بیش از حد داغ می شوند و این یک عمل غیر طبیعی می باشد که برای این دستگاه به وجود می آید و یک مشکل فنی و ایراد بزرگ برای این هدفون های بیسیم کوچک محسوب می شود.

شرکت آمازون نیز برای رفع این مشکل دست به کار شده و با ارائه یک نسخه نرم افزاری و آپدیت جامع به این بادز باعث شده تا کیفیت این محصول نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفت داشته باشد و این داغ شدن بیش از حد بادز های آمازون را به طور کامل رفع کرده است.

این بروزرسانی از امروز برای تمامی کاربران ارائه داده شده است و این کار باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار عجیب و ایده آل از سوی این شرکت باشیم که برای رضایت کاربران بعد از اعلام رسمی این مشکل عرضه شد تا کاربران بیش از حد منتظر عرضه نسخه جدید باشند.

آپدیت جدید اکو بادز آمازون بخاطر بیش از حد گرم شدن

آپدیت جدید اکو بادز باعث شده تا کاربرانی که از وضعیت به وجود آمده ناراضی بودند به طور کامل از رفع شدن این مشکل خبر دهند و رضایت اصلی کاربران این شرکت برای این گجت بسیار محبوب و فوق العاده کارآمد این شرکت باشد که به دست آمده است.

کاربران آمازون با استفاده از این ویژگی توانایی این را پیدا کرده اند که بتوانند علاوه بر رفع مشکل داغ شدن بادز ها شاهد سازگاری کامل این حالت باشند که می تواند یک اتفاق بسیار جذاب و جالبی در بخش نرم افزاری و تنظیم انواع حالت ها داشته باشند.

شرکت آمازون این حالت نرم افزاری را برای بهبود بخش رابط کاربری این گجت ها عرضه کرده تا کاربران بتوانند با بهترین کیفیت ممکن و نهایت قدرت از این محصول استفاده کنند که به نظر می رسد این کار تا حد زیادی موفقیت آمیز بوده و باعث رضایت کاربران شده است.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر