آپدیت جدید تیک تاک در تاریخ ۴ دسامبر منتشر می شود

آپدیت جدید تیک تاک در تاریخ ۴ دسامبر منتشر می شود

طبق اعلام شرکت تیک تاک این قدرت اول توانایی های قابل قبول و بسیار مناسبی برای نرم افزار خود در نظر گرفته و به زودی شاهد به وقوع پیوستن حالت ها و قابلیت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت بسیار حرفه ای و فوق العاده هوشمند خواهیم بود.

تیک تاک قرار است به زودی آپدیت کلی برای نرم افزار خود در نظر بگیرد و شاهد تمامی اتفاقات بسیار مناسب و جذاب برای این شرکت قدرتمند و فوق العاده قوی باشیم که در بالاترین سطح ممکن از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد.

تیک تاک می تواند با منتشر کردن نسخه جدیدی از این نرم افزار قابلیت های فوق العاده خاص و بسیار جذاب را برای کاربران خود به وجود بیاورد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن حالت ها و قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آن مهلتی را که دولت ترامپ برای TikTok تعیین کرد یا در ایالات متحده بفروشد یا با تعطیل روبرو شود را به خاطر می آورید؟ بعد از اینکه TikTok شکایت کرد که دولت به سوالات پاسخ نمی دهد ، دوباره به روز ۲۷ تغییر کرده است و اکنون دوباره منتقل شده است. بلومبرگ و رویترز گزارش دادند که TikTok در پرونده های اخیر دادگاه تاریخ جدیدی ذکر کرده و گفته است که هفت روز تمدید آن تا ۴ دسامبر مهلت داده است.

آپدیت جدید تیک تاک

آپدیت جدید تیک تاک

سخنگوی Treasure به بلومبرگ گفت که این تاخیر برای این است که بتواند ارسالی از طرف شرکت به کمیته سرمایه گذاری خارجی (CFIUS) را بررسی کند. جدا از چالش های حقوقی مختلف TikTok و برخی از افراد تأثیرگذار در سیستم عامل برای جلوگیری از اعمال ممنوعیت های پیشنهادی ، و با نزدیک شدن دولت جدید معلوم نیست که آیا آنها هرگز این کار را خواهند کرد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر