آپدیت جدید ریلمی ۶ منتشر شد : کارآمد شدن سنسور ها

آپدیت جدید ریلمی ۶ منتشر شد : کارآمد شدن سنسور ها

شرکت ریلمی برای برای گوشی سری ۶ این شرکت نسخه جدید از بروزرسانی را عرضه کرد که شاهد حالتی بسیار خاص و جذاب هستیم که باعث می شود تا این گوشی نسبت به سری اولیه خود از حالت خاصی برخوردار باشد که عالی و خاص می باشد.

این بروزرسانی برای فعال سازی و به کارگیری بخش های متفاوت و مختلف این گوشی ارائه داده شده است که شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل هستیم که این شرکت باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل می باشد که توانایی های بسیار بالایی دارد.

ریلمی برای سرمایه گذاری به طور کامل بر روی این گوشی توانسته عملکرد خاص و فوق العاده ای با هم داشته باشد و هم از این طریق توانسته بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد و ما نیز شاهد حالت هایی خواهیم بود که این شرکت توانسته آنرا به وجود بیاورد.

آپدیت جدید ریلمی ۶ با استفاده بیشتر سنسور ها مطابقت دارد و به نوعی می توان گفت ریلمی این آپدیت را مخصوص به کار گرفتن سنسور های مختلف عرضه کرده است تا کاربران بتوانند کارایی بهتری از سنسور های این گوشی جذاب داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عملکرد ریلمی در بازار گوشی های هوشمند بسیار حرفه ای و خاص بوده است و به نوعی می توان گفت یکی از انتخاب های بسیار هوشمندانه و خاص از سوی این شرکت قدرتمند محسوب می شود که توانسته بهترین عملکرد و حالت را از خود به نمایش بگذارد.

آپدیت جدید ریلمی 6

آپدیت جدید ریلمی ۶

این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تولید کننده موبایل قرار است سری جدید گوشی های خود را به نمایش بگذارد که به احتمال زیاد شاهد اتفاقات بسیار مناسبی خواهیم بود که این شرکت می تواند باعث به وجود آمدن حالت های بسیار عجیب و خاص از سوی این شرکت می شود.

باید منتظر عرضه کامل اطلاعات و اخباری که درمورد نسخه و سری جدید گوشی های ریلمی منتشر خواهد شد باشیم و ببینیم این شرکت چه توانایی هایی خواهد داشت و آیا واقعا می توان ادعا کرد که این شرکت به طور کامل توانایی های بسیار خاصی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر