آپدیت جدید واتساپ با قابلیت کنفرانس عرضه می شود

آپدیت جدید واتساپ با قابلیت کنفرانس عرضه می شود

واتساپ پر دانلود ترین اپلیکیشین پیام رسان میان دیگر اپلیکیشین های موجود می باشد که در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد و توانایی این را دارد که افراد بسیار زیادی را سرور های خود پشتیبانی کند و همین نیز باعث می شود تا جذابیت آن بیشتر از قبل شود.

همچنین این برنامه باعث شده است تا شاهد یک رقابت جذاب میان دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک بوده است که رقابت حساس و جدیدی خواهد بود که می تواند یک رقابت هیجان انگیز را میان اپلیکیشین های مطرح دنیا به وجود بیاورد.

واتساپ آپدیت های ماهانه بسیار زیادی را عرضه کرده است که هر کدام دارای قابلیت های بسیار جذاب و کارآمد از سوی این شرکت می باشد که در بخش رابط کاربری یک فضای تعامل برانگیز را به وجود می آورد و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

آپدیت جدید واتساپ که قرار است در ماه آینده رونمایی شود و بر روی تمامی پلتفرم ها بارگذاری خواهد شد بخش کنفرانس می باشد که به زودی هر چه تمام تر ایجاد خواهد شد و یک بخش تعاملی را به وجود خواهد آورد که تابحال وجود نداشته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت جدید واتساپ با قابلیت کنفرانس عرضه می شود

آپدیت جدید واتساپ با قابلیت جدید

در بروزرسانی جدید واتساپ شاهد ایجاد کنفرانس چندگانه خواهیم بود که به کاربران این اجازه را می دهد که بتوانند از این طریق با یکدیگر به تعاملات خود برسند و همین نیز باعث می شود تا شاهد دورکاری های مختلف از سوی شرکت های زیاد خواهیم شد.

طبق گفته مدیر ارشد واتساپ این قابلیت بخاطر شیوع ویروس کرونا عرضه خواهد شد و گفته می شود این قابلیت یکی از پر استقبال قابلیت یا به نوعی آپدیت های واتساپ در چند سال اخیر خواهد بود که باعث می شود تا شاهد این باشیم که یک نرم افزار تعاملی بزرگ می باشد.

این قابلیت می تواند باعث شود تا شاهد این باشیم که دیگر کارمندان شرکت های بزرگ دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شرکت را ندارند و از دور می توانند به مسائل و کار های خود در شرکت رسیدگی کنند که برای شیوع ویروس کرونا بسیار مفید می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر