آپدیت جدید ویندوز ۱۰ با قابلیت های جدید منتشر می شود

آپدیت جدید ویندوز ۱۰ با قابلیت های جدید منتشر می شود

شرکت مایکروسافت با ارائه انواع نسخه از ویندوز که برای کاربران خود طراحی و تولید کرده است توانسته است به تنهایی و با اختلاف بسیار زیاد در رتبه اول برترین تولیدکننده نرم افزار برای تمامی سیستم های کامپیوتری قرار بگیرد.

این شرکت دارای سیاست های خاصی می باشد که در کل توانسته است به تنهایی تمامی آنها را به سر انجام برساند، مایکروسافت از سال ۱۹۹۵ شروع به عرضه انواع ویندوز کرده است و گفته می شود این عرضه به قابلیت های فراوان این محصول و این نرم افزار بسیار کمک کرده است.

این شرکت و این نرم افزار از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۲۰ دچار تغییرات بسیار زیادی در بخش های مختلف شده است که مهم ترین آنها ارائه نسخه های مختلف برای ویندوز می باشد که از زمان اولین عرضه تا به امروز شاهد تغییرات بسیار زیادی در بخش رابط کاربری و غیره از سوی این شرکت بوده ایم.

به گفته بیل گیتس مدیرعامل و صاحب شرکت مایکروسافت آپدیت جدید ویندوز ۱۰ با ویژگی های خاص و قابلیت های متفاوت تری نسبت به نسخه های قبلی ارائه خواهد شد که قطعا دارای قابلیت های جذاب و خاصی خواهد بود که این شرکت به کار گرفته است.

در آپدیت جدید ویندوز ۱۰ شاهد تغییراتی در بخش لوگو ها و آیکون های بخش های مختلفی خواهیم بود و شکل و اندازه برخی از تولبار ها تغییر خواهد کرد و گفته می شود این بروزرسانی یکی از حالت های خاص و جالبی خواهد بود که مایکروسافت طی چند سال گذشته توانسته است آنرا بروز رسانی کند و برای کاربران خود ارائه کند که قابلیت جذاب و خاصی خواهد بود برای کاربران.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت جدید ویندوز 10 با قابلیت های جدید منتشر می شود

آپدیت جدید ویندوز ۱۰ همراه با حالت های مختلف

مایکروسافت اعلام کرده است علاوه بر اینکه توانسته است قابلیت های جدید و خاصی را در نسخه جدید خود جای دهد، توانسته است حالت های مختلفی را به این ویندوز و این بروز رسانی بیاورد که قطعا ما در آن شاهد اتفاقات بسیار خاص و جالبی خواهیم بود.

این شرکت اعلام کرده است حالت های جدید دارای نایت مود و حالت های مختلف برای کارایی های مختلف خواهد بود و این شرکت به گفته خود رابط کاربری این ویندوز را برای حالت های مختلف بهره گیری کرده است و امکان این وجود دارد که حالت های دیگری به این نرم افزار اضافه شوند.

مایکروسافت هنوز زمان عرضه این ویندوز را مشخص نکرده است اما گفته است تا پایان همین ماه میلادی خواهد بود یعنی در هفته پیش رو شاهد منتشر شدن این آپدیت به دیگر مناطق دنیا و کاربران این نسخه از ویندوز ۱۰ خواهیم بود.

آپدیت جدید ویندوز ۱۰ برای تمامی پلتفرم ها که از این نرم افزار پشتیبانی می کنند منتشر خواهد شد و این یکی از خاص ترین خدماتی می باشد که شرکت مایکروسافت توانسته است در این سال ها این روند خود را حفظ کند و بهترین نوع خدمات دهی را برای کاربران خود ایجاد کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر