آپدیت جدید گوگل اسیستنت با محوریت خانواده عرضه شد

آپدیت جدید گوگل اسیستنت با محوریت خانواده عرضه شد

گوگل اسیستنت یک محصول بسیار خانوادگی و فوق العاده می باشد که کارایی های فوق العاده ای دارد و می توان گفت یکی از بهترین محصولاتی به شمار می رود که از سوی شرکت گوگل ساخته شده است و این یعنی اتفاقات اخیر بسیار عالی و خاص بوده است.

شرکت گوگل تمام توان خود را برای ساخت این محصول گذاشته و نتیجه کار نیز بسیار مناسب و کار بوده است که شاهد به وجود آمدن بازخورد ها و طرفداران بسیار زیاد برای این محصول هستیم که نشان دهنده اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و خاص می باشد.

گوگل برای بهره وری از این محصول باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار عالی و فوق العاده می باشد که این شرکت بهترین عملکرد را برای این محصول در نظر گرفته و در نتیجه با یک رویداد بسیار مناسب و عالی و در عین حال فوق العاده خاص و عالی رو به رو شده است.

آپدیت جدید گوگل اسیستنت بیشتر کارایی خانوادگی دارد و همین مسئله نشان دهنده تمرکز بیش از این شرکت برای استفاده های خانگی این محصول می باشد که می توان گفت تمرکز اصلی گوگل بر روی خانواده و استفاده این محصول در خانه می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
آپدیت جدید گوگل اسیستنت

آپدیت جدید گوگل اسیستنت

شرکت گوگل تمام توان خود را برای بهره گیری از فناوری های جدید روی این محصول پیاده سازی کرده است و یکی از ویژگی هایی که این محصول توانسته بر روی این محصول اجرایی کند سازگاری کامل با دیگر لوازم الکریکی خانه می باشد.

فعالیت گوگل در این حوزه بسیار عالی و جذاب می باشد و با محصولاتی همچون آمازون اکو و دیگر رقبای خود در بازار داغ اینگونه محصولات فعالیت می کند و نشان دهنده داشتن طرفدار و خواستار برای خرید این محصولات می باشد که شرکت ها را مجبور به ساخت و تولید این محصولات الکتریکی و هوشمند می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر