آپدیت جدید یوتیوب با قابلیت های جدید بسیاری توسط گوگل ارائه شد

یک هفته پیش، آپدیت برنامه یوتیوب اندروید منتشر شد که با تغییر حرکت عقب، بسیاری از کاربران را غافلگیر کرد. اکنون، استقرار آپدیت جدید یوتیوب شروع شده است که حتی تغییرات مفیدی در رابط کاربری و رفتار سرویس ایجاد کرده است. یکی از آنها عملکرد Chapters است که از نسخه وب به اپ منتقل شده است و به شما امکان می دهد بخش مورد نظر را به سرعت پیدا کنید.

اکنون می توانید تایمر ساعت را به حالت شمارش معموس تغییر دهید تا بدانید چه مدت زمان تا پایان ویدیو باقی مانده است. همچنین چند حرکت راحت برای ورود و خروج از حالت تمام صفحه وجود دارد که تنها به ترتیب برای ظاهر شدن آنها انگشت خود را به بالا پایین بکشید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کلید زیرنویس به قسمت پخش کننده منتقل شده است، که در صورت لزوم روند روشن خاموش کردن آنها را ساده می کند و با آن دکمه پخش خودکار نیز حرکت می کند یک تصتیم بسیار بحث برانگیز، با توجه به اینکه کاربر معمولا تنها یک بار تصمیم بگیرد که آیا او می خواهد ویدیو های مشابه را در پایان فیلم قبلی پخش خودکار کند.

نکات مربوط به حالت های بازی واقعیت مجازی هم اضافه شده و در آینده نزدیک گسترش می یابد. همراه با گزینه ای برای یادآوری های شب برای اطلاعات دادن به کاربر برای جلوگیری از تماشا و رفتن به خواب. آپدیت جدید یوتیوب به زودی در دسترس خواهد بود.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر