آپدیت نرم افزاری برای اینتل منتشر شد:سرعت و پایداری زیاد

آپدیت نرم افزاری برای اینتل منتشر شد:سرعت و پایداری زیاد

شرکت قدرتمند اینتل در یک حرکت جالب و بسیار مفید توانسته قابلیت های هوشمندانه و بسیار مناسبی را از خود به نمایش بگذارد و شاهد بهره گیری از حالت های مناسب و بسیار هوشمندانه از سوی این شرکت هستیم که در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت شاهد حالت های مناسب و بسیار ایده آل خواهیم بود.

این بروزرسانی در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت شاهد اضافه شدن قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه ای از سوی این شرکت خواهیم بود، بهترین و همچنین جذاب ترین بخش هایی که شرکت اینتل برای کاربران خود به وجود آورده بسیار خاص و مناسب می باشد.

اتفاقات و قابلیت هایی که این شرکت می تواند اجرایی کند در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت بهترین اتفاقی می باشد که این شرکت قدرتمند دنیای فناوری می تواند در بالاترین سطح خود قرار بگیرد و تمامی این اتفاقات نشان دهنده پیروزی قدرتمند و همچنین موفقیت بسیار ایده آل این شرکت می باشد.

آپدیت نرم افزاری برای اینتل عرضه شد و شاهد سازگاری کامل این شرکت با تمامی نسخه ها و سری ها می باشد که می توان گفت در بالاترین سطح ممکن خود قرار و اینتل توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته و شاهد بهره گیری از قابلیت های بسیار جذاب و خاصی از سوی این شرکت هستیم.

اینتل با این آپدیت برخی از باگ های نرم افزاری را تا حد زیادی افزایش داده و شاهد بهره گیری از قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه ای هستیم که این قدرت اول می تواند به بهترین نحو ممکن از خود به نمایش بگذارد و شاهد بهره گیری از حالت های هوشمندانه و بسیار مناسب خواهیم بود.

آپدیت نرم افزاری برای اینتل منتشر شد

آپدیت نرم افزاری برای اینتل منتشر شد

این شرکت توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی را برای تراشه های خود قرار داده و شاهد بهره گیری از ترکیب جذاب و بسیار ایده آل هستیم که می توانیم حساب ویژه ای روی این محصول بازکرد و قطعا به زودی اتفاقات بی نظیر و خوبی را از این شرکت شاهد خواهیم بود.

تمامی ویژگی ها و قابلیت ها می تواند در بالاترین سطح ممکن به انجام برسد و به زودی شاهد اضافه شدن حالت های جذاب و بسیار مناسبی از سوی بزرگترین و همچنین برترین تولید کننده تراشه های کامپیوتری باشیم که برای کاربران خود به ارمغان آورده و در بالاترین سطح خود قرار دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر