آپدیت نرم افزاری تراشه AMD 5950X از ماه آینده

آپدیت نرم افزاری تراشه AMD 5950X از ماه آینده

شرکت AMD برنامه های زمانی خود را برای آپدیت های نرم افزاری اعلام کرد و ما نیز شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هوشمندانه از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح خود قرار دارد و بسیار هیجان انگیز و جالب می باشد.

اتفاقاتی که این شرکت در حال رقم زدن می باشد، بسیار هیجان انگیز و فوق العاده خاص می باشد و می توان گفت بهترین خروجی ممکن را به کاربران این شرکت می دهد که در نتیجه شاهد به وقوع پیوستن آنها به بهترین شکل ممکن خواهیم بود.

AMD در حال تلاش برای به دست آوردن اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز می باشد که در بهترین حالت ممکن خواهد افتاد و اولین زمان بندی این شرکت از ماه آینده برای بخش نرم افزاری تراشه های انحصاری خود شرکت خواهد بود.

آپدیت نرم افزاری تراشه AMD 5950X به طور رسمی از ماه آینده برای خریداران و کاربرانی که از این تراشه استفاده می کنند عرضه خواهد شد و رابط فوق العاده ای میان نرم افزار و سیستم عامل را به طور کامل به وجود خواهد آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حالت می تواند نشان دهنده یک اتفاق هوشمندانه و بسیار ایده آل از سوی این شرکت باشد که کمک بسیار زیادی برای سیستم عامل و یکپارچه سازی قدرت سخت افزاری و نرم افزاری می باشد که یک ترکیب جذاب و فوق العاده ای را به نمایش می گذارد.

آپدیت نرم افزاری تراشه AMD 5950X

آپدیت نرم افزاری تراشه AMD 5950X

این آپدیت از ماه آینده شروع خواهد شد و به در سایت AMD قرار داده خواهد شد که کاربران می توانند به دلخواه به آن مراجعه کنند و اقداماتی برای نصب و اجرایی کردن فایل های نرم افزاری برای سازگاری کامل با سخت افزار را به همراه داشته باشند.

حالت هایی که قرار است به طور کلی از سوی این شرکت ارائه شود در بالاترین سطح خود قرار خواهد گرفت و ما نیز برای اولین بار شاهد عرضه نسخه نرم افزاری یک محصول سخت افزاری برای بالا بردن سطح کیفیت محصول سخت افزاری از تمامی لحاظ خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر