آپدیت نرم افزاری گوگل Assistant از ماه آینده عرضه می شود

آپدیت نرم افزاری گوگل Assistant از ماه آینده عرضه می شود

گوگل به طور رسمی اعلام کرد این شرکت در نظر دارد تا با ارائه انواع مختلفی از قابلیت های متنوع و بسیار متعدد حالت های خاص و فوق العاده ای را برای خود به ارمغان بیاورد و قطعا شاهد قابلیت های بسیار متنوع و فوق العاده هوشمند از سوی این شرکت حرفه ای و خاص خواهیم بود.

تمامی آپدیت های نرم افزاری و سخت افزاری توسط این شرکت ارائه داده شده است و می توان گفت تمامی قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه این شرکت در سطح بالایی قرار دارد و می توان گفت این شرکت توانسته به بهترین نحو ممکن آپدیت های نرم افزاری ارائه دهد.

اتفاقاتی که شرکت گوگل می تواند آنها را نهایی و یا به نوعی به ثبت برساند در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند و این نشان دهنده ویژگی های جذاب و قابل توجه این شرکت باشد که به ایده آل ترین حالت ممکن از سوی گوگل ارائه داده می شود و می توان حساب ویژه ای روی این قابلیت ها بازکرد.

آپدیت نرم افزاری گوگل Assistant می تواند از تمامی لحاظ در بالاترین سطح قرار بگیرد و مشکل اساسی این دستگاه را تا حد زیادی برطرف کند، با محبوبیت بیش از حد این محصول حتی در بازار ایران، شاهد بهره گیری از آپدیت های متنوع برای این محصول فوق العاده هوشمند هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت گوگل می تواند با ارائه دادن قابلیت های متنوع و بسیار هوشمندانه تفاوت های زیادی را میان این محصول و دیگر محصولات به وجود بیاورد و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز هستیم که از سوی این شرکت قدرتمند ارائه داده خواهد شد.

آپدیت نرم افزاری گوگل Assistant

آپدیت نرم افزاری گوگل Assistant

این گجت هوشمند از تمامی لحاظ، چه فنی و چه نرم افزاری در سطح بسیار مطلوب و فوق العاده ای قرار دارد و همین امر باعث محبوبیت بیش از حد این محصول فوق العاده قدرتمند و بسیار ایده آل هستیم که توسط شرکت گوگل برای کاربران این شرکت ارائه داده شده است.

حالت های مناسب و بسیار فوق العاده و همچنین بهره گیری از قابلیت های بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه از سوی این شرکت می باشد که گوگل توانسته به بهترین حالت ممکن از خود به نمایش بگذارد و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار مناسب و جذاب از سوی گوگل خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر