آپدیت ویندوز ۱۰ اکتبر ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

آپدیت ویندوز ۱۰ اکتبر ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

طبق اعلام زمانبندی شرکت مایکروسافت، این شرکت در برنامه های خود دارد تا بتواند عملکرد کلی و بسیار جذابی را به وجود بیاورد و قطعا شاهد قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل از سوی این شرکت برای سیستم عامل قدرتمند خود خواهیم بود.

آپدیت جدید تغییر چندانی در بخش رابط کاربری نخواهد داشت و تمرکز بر روی سازگاری با انواع سیستم های بیسیم و شبکه ای می باشد که توسط مایکروسافت ارائه داده خواهد شد و در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت.

قابلیت هایی که مایکروسافت در ویندوز ۱۰ قرار داده بسیار جذاب و خاص می باشد و با آپدیت های ماهانه نیز به کیفیت این سیستم عامل قدرتمند و بسیار حرفه ای اضافه می کند که از ویژگی های بسیار خاص و فوق العاده این شرکت محسوب می شود.

آپدیت ویندوز ۱۰ اکتبر ۲۰۲۰ دارای قابلیت های نه چندان جالبی خواهد بود و فقط برخی از سورس های این سیستم عامل به طور کلی ارائه داده خواهد شد و قطعا از ویژگی های قابل توجه و بسیار ایده آل بهره مند خواهد بود که این شرکت آنرا به طور کلی ارائه می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بروزرسانی اکتبر برای سال ۲۰۲۰ خواهد بود و تا کریسمس ۲۰۲۱ هیچ آپدیتی برای ویندوز ۱۰ منتشر نخواهد شد که از حالت های جذاب و شاید عجیب این سیستم عامل قدرتمند و بسیار حرفه ای محسوب می شود که این شرکت توانسته آنرا به مرحله اجرا دربیاورد.

آپدیت ویندوز 10 اکتبر 2020

آپدیت ویندوز ۱۰ اکتبر ۲۰۲۰

آمار منتشر شده از سوی مایکروسافت نشان می دهد طرفداران این سیستم عامل از بالاترین سطح ممکن برخوردار می باشند و این شرکت باعث شده تا شاهد قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل و همچنین خاص از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

برنامه های خاص و فوق العاده مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ جالب و خاص می باشد و در ایده آل ترین حالت ممکن قرار دارد و این شرکت باعث شده تا شاهد قابلیت های بسیار جذاب و همچنین فوق العاده خاص از سوی مایکروسافت برای بازار های جهانی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر