آپدیت گوگل مپ برای iOS منتشر شد

آپدیت گوگل مپ برای iOS منتشر شد

میلیون ها کاربری که از سیستم عامل iOS استفاده می کنند به جای استفاده از نقشه پیشفرض Apple Maps از نقشه گوگل یعنی گوگل مپ استفاده می کنند. این اشخاص برای شناسایی ترافیک و مسیر های میان بر از این نقشه استفاده می کنند.

در این هفته بلاخره گوگل آپدیت جدید این اپلیکیشین را ارائه کرد تا کاربران سیستم عامل iOS نیز بتوانند از امکانات و خدمات فوق العاده این اپلیکیشین نهایت استفاده را بکنند. این اپلیکیشین این قابلیت را به کاربران می دهد که نقشه ها و مسیر های مختلف را برای رسیدن به هدف خود نشان دهد.

بزرگترین عیبی که گوگل مپ در چند سال گذشته داشت، پشتیبانی نکردن از گوشی های آیفون بود که کاربران زیادی از دست گوگل به خاطر این حرکت ناراضی بودند که بلاخره در اواخر سال ۲۰۱۹ گوگل دست به کار عجیبی زد و آپدیت گوگل مپ برای iOS را منتشر کرد.

این خبر آنقدر مهم و ارزشمند بود که حتی مدیرعامل ارشد اپل نیز (تیم کوک) این خبر را در پیچ رسمی خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. و هنوز بازتاب این خبر در برخی رسانه ها به صورت گسترده در حال فراگیر شدن می باشد که اتفاق جالبی برای کاربران آیفون رخ داده است.

گوگل این خدمات رسانی را فقط برای گوشی های اندورید برنامه ریزی کرده بود که بعد گذشت ۸ سال و اعتراض زیاد کاربران گوشی های آیفون بلاخره گوگل تصمیم خود را عوض کرد و آپدیت جدید و نسخه جدیدی از گوگل مپ را برای سیستم عامل iOS منتشر و عرضه کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت گوگل مپ برای iOS منتشر شد

آپدیت گوگل مپ برای iOS : خبر خوش برای آیفونی ها

این اتفاق می تواند برای کاربران گوشی های آیفون بسیار پر سود باشد ، چون در گوشی های آیفون برای استفاده از نقشه باید هزینه های زیادی را پرداخت می کردید اما با اضافه شدن گوگل مپ دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی برای این خدمات نیست.

گوگل مپ این بار با طراحی متفاوت برای سیستم عامل ای و اس انتشار شده است و با امکانات و قابلیت های مختلف برای تمامی سری های اپل قابل نصب و استفاده می باشد. به گفته برخی از منابع خبری حالت تیره یا همان دارک برای این سیستم عامل ها وجود خواهد داشت.

دلیل پشتیبانی گوگل از گوشی های اپل، وجود درخواست کاربران برای استفاده از خدمات گوگل بوده است که گوگل را مجاب به پشتیبانی از کاربران خود کرده است. حالت های مختلفی نیز با اضافه شدن این آپدیت به گوشی های آیفون شاهد خواهیم بود.

دیگر کاربران اپل نیازی به اپلیکیشین های ویز و یا دیگر برنامه های پولی ندارند و می توانند با داشتن حساب کاربری در سرویس گوگل از امکانات و خدمات فراوان گوگل و با هزینه های رایگان استفاده کنند که واقعا برای کاربران موبایل های آیفون مزیت بزرگی محسوب می شود.امیدواریم شاهد پشتیبانی های زیادی از جانب گوگل برای گوشی های آیفون باشیم تا کاربران اپل نیز بتوانند از خدمات رایگان و مفید گوگل استفاده کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر