آپدیت EMUI 10 هواوی p20 پرو از این ماه آغاز می شود

آپدیت EMUI 10 هواوی p20 پرو از این ماه آغاز می شود

شرکت هواوی علی رغم اینکه از سمت آمریکا تحریم شده است اما هنوز آپدیت های نرم افزاری برای محصولات این شرکت منتشر می شود و کاربران گوشی های هواوی می توانند با بروزرسانی کردن گوشی های خود به آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید دست یابند.

هواوی از دیروز در کشور هند شروع به منتشر کردن نسخه ۱۰ اندروید می باشد، این آپدیت برای گوشی هواوی Y9 پریم منتشر شده است و گفته می شود آپدیت گوشی هواوی P20 پرو نیز تا پایان این ماه میلادی (ژانویه) منتشر خواهد شد.

شرکت هواوی در صفحه شخصی خود در توییتر با اشاره منتشر شدن نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید برای گوشی P20 اشاره کرده است و گفته می شود به احتمال زیاد این بروزرسانی از هفته آینده شروع شود، مرحله اول این آپدیت از کشور هند شروع خواهد شد و به احتمال زیاد به کشور های دیگر نیز کشیده خواهد شد.

آپدیت EMUI 10 هواوی p20 پرو یکی از بروزرسانی های مهم هواوی در این چند سال اخیر بوده است و به معنای واقعی کلمه می توانیم بگوییم هواوی علی رغم این همه آپدیت توانسته است گوشی های خود را بروز نگه داشته و یکی از برترین شرکت های تولید کننده موبایل در دنیا باشد.

هنوز به صورت دقیق زمان منتشر شدن آپدیت را معلوم نکرده است اما می توان حدس زد از اوایل هفته آینده این بروزرسانی در تمامی کشور هند آغاز شود و بعد از آن به کشور های دیگر مانند چین،ایران و دیگر کشور های اروپایی منتقل شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت EMUI 10 هواوی p20 پرو از این ماه آغاز می شود

آپدیت EMUI 10 هواوی p20 پرو اتفاق جالب

هواوی در رقابت تجارتی بین چین و آمریکا قرار گرفته است و اکثر محصولات این شرکت توسط آمریکا تحریم شده است و تامین قطعات برای این شرکت کمی سخت و دشوار می باشد اما می توانیم به طور کامل بگوییم که این شرکت برنده تمام عیار می باشد.

با این حال کاربران اروپایی هواوی مجبورند تا چند هفته دیگری را برای آپدیت این ورژن از سیستم عامل منتظر بمانند. شعبه آلمانی هواوی اعلام کرده است این برنامه از ماه مارس شروع به منتشر شدن خواهد کرد و منتشر کردن کامل این پروسه حدود ۴ هفته طول خواهد کشید بخاطر همین نیز زمان زیادی برای عرضه نسخه اندروید ۱۰ طول خواهد کشید.

هنوز به طور کامل هواوی اعلام نکرده است این محصول از کدام زمان به این بروزرسانی مجهز خواهد بود و گفته می شود این آپدیت EMUI 10 هواوی p20 برای کشور های دیگری همچون ایران به زودی منتشر خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر