آیا آیفون ۱۲ و آیفون ۹ با وجود کرونا ویروس رونمایی می شوند ؟

آیا کرونا ویروس برنامه های اپل را تغییر می دهد؟ به گفته برخی تحلیلگران، نسخه های آیفون ۱۲ و آیفون ۹ می تواند به تاخیر بیفتد. گفته می شود که شیوع ویروس در چین سرعت تولی در کارخانه های چین را کند کرده است.

هر ساله، اپل در ابتدای ماه سپتامبر آیفون های جدید خود را برای بازایابی چند روز آینده ارائه می داد. اما در مواجهه با اثرات کرونا ویروس، غول آمریکایی می تواند برنامه های خود را تجدید نظر کند.

تحلیلگران بانک آمریکا گفتند که کند شدن کارخانه های چین باعث تولید آیفون های آینده خواهد شد. ما در این پست در باره سری آیفون ۱۲ و آیفون ۹ صحبت می کنیم.

این خبر خوبی برای رقبایی مانند سامسونگ، اوپو یا هواوی است. این شرکت ها موفق به شکستن ترک ها شده اند و از مدل های جدید رده بالای خود رونمایی کرده اند.

آیفون ۱۲ و آیفون ۹ : انتشارشان به تاخیر افتاده ؟

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیفون 12

بلومبرگ که گزارش تحلیلگران را در اختیار دارد، توضیح می دهد که انتشار آیفون ۱۲ جدید، اولین دستگاه سازگار با ۵G، می تواند با یک ماه تاخیر در دسترس باشد و در دسترس بودنش هم در اواخر اکتبر به گوش می رسد. بنابراین اپل باید دو گزینه داشته باشد: اصلی ترین یادداشت خود را تا اوایل ماه سپتامبر حفظ کنید، در معرض خظر دیدن اثر آگهی تا پایان اکتبر محو شوید، یا کنفرانس را برای چند هفته به تعویق بیاندازید.

جانشینان آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس تنها دستگاه هایی خواهد بود که تحت تاثیر قرار می گیرند. همچنین طبق گفته تحلیلگران در بانک آمریکا، آیفون۹ (البته با نام SE2 هم شناخته می شود) همچنین می تواند قیمت کرونا ویروس رو هم بپردازد. در ابتدا برای مارس ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود، انتشار آن تا چند ماه به تعویق افتاد.

سرانجام، در حالی که Google I / O، MWC و بسیاری از کنفرانش های جهانی لغو شده اند، اچل در مورد برگزاری WWDC صحبی نکرده است. کنفرانس سالانه آن به توسعه دهندگان اختصاص می دهد که معمولا در ماه ژوئن برگزار می شود. پیشرفت کرونا ویروس و اقدامات انجام شده در کشور های مختلف آسیب دیده باعث اختلال بیشتر اقتصاد جهانی می شود. ما باید منتظر باشیم تا تحولات بعدی را ببینیم.

___ با سیم پو باش تا از ذنیا دور نمونی ___

منبع frandroid

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر