آیا شاهد راه اندازی خودرو شیائومی خواهیم بود ؟

امروز همانطور که ۶park گفت: گروه شیائومی تصمیم به ساخت یک ماشین گرفته و آن را به عنوان یک اشتراتژیک قلمداد می کند. اما از طرف دیگر، شکل و مسیر خاص ساخت خودروی شیائومی هنوز مشخص نشده است و هنوز هم ممکن است تغییراتی داشته باشد.

تحت تاثیر این خبر، سهام شیائومی هنگ کنگ ۱۱.۸۱ درصد افزایش یافت و پس از آن اندکی افت کرد. از زمان بسته شدن این موضوع، سهام شیائومی هنگ کنگ به ۳۰.۶۵ دلار هنگ کنگ رسید که شاهد ۶.۴۲۴ درصد افزایش بود.

خودرو شیائومی
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پس از خبر تایید شیائومی مبنی بر ساخت خودرو، رسانه ها بلافاصله با بسیاری از افراد نزدیک به شیائومی و لی جون تماس گرفتند و طرف دیگر گفت که آنها اخباری مبنی بر اینکه شیائومی قصد دارد ماشین بسازد. نشنیده اند. یکی از نزدیکان شیائومی مستقیما اظهار داشت که دلیلی برای ساخت خودروی شیائومی وجود ندارد. وی نکان کلیدی زیر را ذکر کرد:

  1. شیائومی هنوز فرصت های زیادی در بازار گوشی های هوشمند دارد. پس از قطع شدن تولید تراشه های هواوی، تولید گوشی های هوشمند ناکافی بود و فضای زیادی را در بازار داخلی آزاد کرد. در عین حال، در اروپا، هواوی روند انقباض قابل توجهی دارند. فروش گوشی های هوشمند شیائومی فضای زیادی برای رشد در چین و خارچ از کشور دارد. شیائومی باید بازار اصلی خود را در اولویت قرار دهد.
  2. بر خلاف بایدو، شیائومی در زمینه های رانندگی خودکار و اینترنت وسایل نقلیه انباشته زیادی ندارد و در حیاتی ترین هوش خودرویی رقابت اساسی ندارد.
  3. بخش اتومبیل سیستم ریخته گری کاملی ندارد. و دشواری ساخت خودرو در یک کارخانه خود ساخته و تولید یک گوشی هوشمند به ترتیب بزرگی نیست. استفاده مجدد از تجربه شیائومی در زمینه گوشی های هوشمند دشوار است.
  4. ۴. اگر هم اکنون ساخت خودرو را شروع کنید، اولین ثمره آن در سال ۲۰۲۵ به بازار می اید. در آن زمان، ارتش خودرو های برقی شرکت های مثل فولکس واگن و تویوتا از قبل وارد عمل شده است. رقابت با مارک های قدیمی برای مارک های جدید دشوار است. سازندگان جدید خودرو مثل Xiaopeng ، Weilai و Ideal فرصت را عنیمت شمرده و زمانی که شرکت های قدیمی خودرو الکترونیکی ندارد، در تصرف بازار خاصی پیش قدم می شوند.
  5. در آخر وی همچنین تاکید کرد که اگر شیائومی اصرار به ساخت خودرو داشته باشد، احتمالا ورود شیائومی از طریق خرید یک شرکت خودروسازی بیشتر است. بنابراین امکان توسعه یک شرکت تازه بسیار کم است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر