آیفون تاشو ۸ اینچی در سال ۲۰۲۳ رونمایی می شود

کوو مینگ چی، تحلیلگر مشهور، ادعا می کند که اپل در حال ساخت آیفون تاشو است. او این را در گزارش اخیر خود به سرمایه گذاران اشاره کرد. به گفته وی، این شرکت در تلاش است تا این آیفون تاشو را در سال ۲۰۲۳ عرضه کند. وی همچنین نشان داد که این دستگاه با صفحه نمایش تاشو اولد کواد اچ دی پلاس ارائه می شود. طبق این گزارش آیفون تاشو از صفحه نمایش اختصاصی سامسونگ استفاده خواهد کرد.

اولین نگاه به آیفون تاشو

مینگ چی کو ادعا می کند که شرط اپل این است که سهام ۱.۵ تا ۲ میلیون واحد باشد. انتظار می رود آیفون جدید تاشو از فناوری لمسی سیم نقره ای نانو TPK استفاده کند. به نظر می رسد که این روش مزایای بیشتری نسبت به Y-Octa سامسونگ دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر این، او همچنین گفت که از سال ۲۰۲۱، برند های بزرگ تلفن همراه به طور متوالی گوشی های هوشمند تاشو را جایگزین می کنند. وی همچنین معتقد است که اپل بزرگترین برند در این زمینه خواهد بود. مینگ چی کو پیش بینی می کند که آیفون تاشو یک آیفون معمولی را با یک آپید ترکیب خواهد کرد. اپل مزایای زیست محیطی و سخت افزاری خاص خود را دارد و این مزیتی برای آیفون های تاشو است.

اطلاعات قبلی بر این اشاره داشتند که فاکسکان در حال تست دو نمونه اولیه صفحه نمایش آیفون تاشو بود. همچنین ممکن است شاهد پشتیبانی از قلم هم باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر