آیفون هایی که iOS 14 را دریافت می کنند

در WWDC 2020 ، اپل سرانجام سیستم عامل جدید نرم افزاری خود را برای آیفون ها رونمایی کرد. شرکت مستقر در کوپرتینو ویژگی هایی بی شماری را در آپدیت iOS 14 اضافه کرده و تجربه صفحه اصلی خود را به ارمغان می آورد.

ما به صفحه نمایش های بزرگ، ابزارک ها، کتابخانه برنامه ها، حالت تصویر در تصویر و موارد دیگر اشاره داریم.

جدا از پوستر های مربوط به نرم افزار مانند آیپد او اس و واچ او اس، اپل همچنین یک آپدیت مهم مربوط به یک محصول سخت افزاری خود رونمایی کرد. مک بوک های بعدی حال به جای پردازنده های اینتل از پردازنده های آرم بهره می برند.

اگر از کاربران آیفون های اپل هستید و می خواهید بفهمید که آیا iOS 14 برای دستگاه شما ارائه می شود یا نه، لیستی برای شما تدارک دیدیم که در آن آیفون هایی که iOS 14 را دریافت می کنند ذکر شده است.

آپدیت iOS 14

لیست آیفون هایی که آپدیت iOS 14 را دریافت می کنند

بلافاصله بعد از رونمایی iOS 14، اپل تمام آیفون های سازگار با iOS 14 را در وب سایت رسمی خود درج کرد. به نظر اینطور می رسد که تمام دستگاه هایی که iOS 13 را اجرا می کنند، آخر نسخه سیستم عامل آیفون های اپل یعنی iOS 14 را دریافت خواهند کرد. برای اینکه شما به عزیزان به دردسر نیفتید ما تمام آیفون هایی که آپدیت iOS 14 را دریافت می کنند را در زیر درج کردیم.

  • آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس
  • آیفون SE 2020
  • آیفون XR، XS و XS مکس
  • آیفون ایکس
  • آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس
  • آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس
  • آیفون ۶s، آیفون ۶s پلاس
  • آیفون SE
  • و در آخر آیپد تاچ (هفت هسته)

لازم به ذکر است که تمام آیفون های ذکر شده در بالا مطابق با خبر اولیه است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
iOS 14 fvhf

iOS 14 چه چیز تازه ای به همراه دارد

در مورد iOS 14 با جزئیات صحبت کنیم، می شود گفت که سیستم عامل نرم افزاری جدید اپل از طراحی مجدد صفحه اصلی به شما این امکان را می دهد تا کاربران را به صورت سفارشی داشته باشید.

به عنوان مثال، کاربر می تواند از ابزارک استفاده کند و آنها را به صفحه اصلی خود اضافه کند. کتابخانه اپلیکیشن اضافه شده جدیدی است که برنامه های را به طور خودکار در گروه ها و لیست های جدید سازماندهی می کند. علاوه بر این، اکنون شما می توانید برنامه های را روی صفحه اصلی مخفی کنید.

سیستم گسترده تصویر در تصویر یا همان picture-in-picture در سیستم عامل iOS 14 در دسترس است. همانطور که انتظار می رود این قابلیت به شما این امکان را می دهد که با حرکت انگشت در صفحه نمایش و کشیدن آن روی برنامه می توانید اطلاعات آن برنامه را مشاهده کنید.

آیفون هایی که iOS 14 را دریافت می کنند

آپدیت جدید نرم افزاری اپل همچنین نمایی جدید را برای دسیار اختصاصی خود(سیری/Siri) به ارمغان نی آورد. برای پیام رسانی، نسخه جدید iOS 14 اکنون به کاربر این امکان را می دهد تا مخاطبین و مکالمات مهم را در بالا صفحه پین کند.

دقیقا مثل ویژگی Google Try Now، اکنون اپل هم کلیپ اپ / Clip َApp را اضافه کرده است که به کاربر آیفون اجازه می دهد برنامه را بدون نصب امتحان کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع 91mobiles

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر