آیفون ۱۲ از تست مقاومت در برابر آب شدید سربلند بیرون آمد

به محض اینکه این شرکت اعلام کرد که دستگاهش ضد آب است، قطعا کسانی می خواهند این موضوع را بررسی کنند. و نه تنها در آب های معمولی بلکه در آب های عمیق. تست مقاومت در برابر آب آیفون ۱۲ توسط بنیانگذار کانال EverythingApplePro EAP انجام شده است. و برای اینکه گوشی هوشمند جدید احساس تنهایی نکند، آیفون ۱۱ هم همراه آن تست شد.

آیفون ۱۲ از تست مقاومت در برابر آب شدید سربلند بیرون آمد

در مرحله اول تصمیم گرفته شد که هر دو دستگاه را تا عمق ۲ متبر در آب غوطه ور بکنند. و آنها با سربلندی از این تست بیرون آمدند و موفق شدند نیم ساعت در آب بمانند. پس از تست، صفحه لمسی و میکروفون به عملکرد صحیح خود ادامه دادند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصمیم گرفته شد که در اینجا متوقف نشود و تصمیم گرفتند که آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ را در آب تا عمق ۵.۴۹ متر رها سازی کنند. و این گوشی هوشمند ها این تست را هم کاملا موفق آمیز پشت سر گذاشتند. اما علاقه مندان به این موضوع باز دست از تست نکشیدند.

و با تشویقی که از دو دور دول دریافت کردند، تصمیم گرفتند یک تست شدیدتر انجام دهند، گوشی های هوشمند را در آب به عمق ۹.۱۴ متر بفرستند. و دستگاه باز هم با موفقیت این تست را هم پشت سر گذاشت و به مدت ۲۱ دقیقه در آب غوطه ور شد بدون اینکه کوچک ترین صدمه ای به آن وارد شود.

طبیعتا به سختی می توان چنین تست هایی را در زندگی روزمره انجام داد. این واقعیت که گوشی های هوشمند از این تست عبور کرده اند به کار خود ادامه می دهند به این معنی نیست که ارزش تکرار چنین تست ها را دارد. توجه داشته باشید که این تست جدی بودن اپل در مورد ضد آب بودن آیفون های خود را تایید می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر