آیفون ۱۲ با آپدیت جدید فیس آیدی همراه است

آیفون ۱۲ با آپدیت جدید فیس آیدی همراه است

به گفته تحلیلگران بارکلی، بلین کورتیس، توماس اومالی و بیلی هری، مدل های آیفون ۱۲ با سیستم جلویی به روز شده TrueDepth همراه خواهد بود. به عبارت دیگر، این نشان می دهد که آیفون نسل بعدی فیس آیدی را بهبود می بخشد. متاسفانه، هیچ یک از منابع جزئیات خاصی را ارائه نمی دهند.

تحلیلگران همچنین گفتند که دوربین عقب مدل آیفون ۱۲ پرو بر اساس زمان پرواز (ToF) دارای حسگر سه بعدی خواهد بود. در حقیقت، این چیز جدیدی نیست. منظور ما این شایعه است که مدت هاست در شبکه می ورزد. به هر حال، آنها همچنین انتظار دارند که مدل آیفون ۱۲ پرو ۶ گیگابایت رم داشته باشد. این یعنی بالاتر از ۴ گیگابایت رم آیفون ۱۱ پرو.

تحلیلگران گفتند که بزرگترین تغییر این است که فکر می کنند اپل رابط لایتنینگ را حداقل از یک مدل آیفون در سال ۲۰۲۱ حذف خواهد کرد. این گفته مطابق با پیش بینی  Guo Minghao در ماه گذشته است. این همچنین بدان معنی است که دیگر هدفون های سیمی ایرپادز دیگر در جعبه دستگاه جدید وارد نخواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پیش از این  Guo Minghao فاش کرده بود که اپل قصد دارد پنج آیفون جدید را در سال ۲۰۲۰ منتشر کند. در میان آنها، باید آیفون SE 2 یا آیفون ۹ نیز که انتظار می رود تا پایان مارس به بازار برسد. جدای از این حداکثر چهار مدل رده بالا از ۵G پشتیبانی خواهند کرد. آنها باید برای خرید در پاییز در دسترس باشند.

به گفته P . S یکی از بزرگترین نقاط فروش آیفون ایکس بوده است. بنابراین هر دلیلی وجود دارد که فکر کنیم نسخه به روز شده این ویژگی به آیفون ۱۲ کمک می کند تا در بازار عملکرد خوبی داشته باشد.

چون در غیر این صورت اپل از کورس فروش گوشی های هوشمند عقب می ماند چون شیائومی در حال تسخیر بازار است و فروش خوبی را در این مدت داشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macrumors gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر