آیفون ۱۳ با حافظه یک ترابایت و سنسور LiDAR عرضه خواهد شد

آیفون ۱۳ با حافظه یک ترابایت و سنسور LiDAR عرضه خواهد شد

آیفون ۱۳ شاید تفاوت های زیادی میان نسخه های قبلی و جدید این شرکت داشته باشد و امیدواریم اپل مانند هر سال به فکر بزرگتر کردن لنز دوربین و فریم های کناری نباشد. امیدواری ما این خواهد بود که شرکت کوپرتینویی بتواند یک محصول جذاب، با طراحی خاص و مشخصات فنی بالا ارائه دهد.

طبق گفته تحلیلگران Wedbush شرکت آمریکایی اپل در نظر دارد حافظه داخلی محصولات خود را ارتقا دهد و برای نسخه های پرو و همچنین پرومکس حافظه های ۱ ترابایتی در نظر گرفته است و نسخه معمولی نیز در حافظه های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی عرضه خواهند شد و به نوعی نسخه ۱۲۸ گیگابایتی در آیفون ۱۳ وجود نخواهد داشت.

این عملکرد بخاطر وجود نرم افزار های زیاد با حجم بالاست که باعث نارضایتی کاربران از آیفون و حافظه ذخیره سازی آنها می‌شود. در نسخه های قبلی بخاطر عدم وجود درگاه کارت حافظه جانبی، مشکلاتی مانند پر شدن حافظه و عدم ارتقا بود که در این نسخه این مشکل دیگر وجود نخواهد داشت.

آیفون ۱۳ با حافظه یک ترابایت یک دلیل اصلی هم دارد و آن هم بخاطر تامین کنندگان آسیایی است که از این شرکت حمایت می‌کنند و امیدواری برای تامین به موقع قطعات و همچنین حافظه داخلی را تامین خواهند کرد و این یعنی شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات جذاب در آیفون ۱۳ خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یکی دیگر از ادعا هایی که درمورد خانواده جدید آیفون شده است وجود سنسور دوربین LiDAR است که باعث افزایش کیفیت دوربین می‌شود. طبق گفته کارشناسان احتمال اینکه این سنسور در تمامی نسخه های آیفون ۱۳ وجود داشته باشد بسیار زیاد است و این به معنی قدرتمند تمامی نسخه های آیفون ۱۳ است.

رندر سری آیفون 13

عرضه آیفون ۱۳ با حافظه یک ترابایت

تحلیلگران درمورد فروش آیفون ۱۳ در مقایسه با سری آیفون ۱۲ احتمال دادند حدود ۹۰ الی ۱۰۰ میلیون دستگاه به فروش خواهد رفت، در صورتی که این رقم برای سری قبلی ۸۰ میلیون دستگاه بوده است و با این تخمین اپل حدود ۱۵ درصد سوددهی بیشتری خواهد داشت.

البته اهداف اپل نسبت به بازار تغییر می‌کند و کمبود تراشه های نیمه هادی نیز یکی از دلایلی است که این شرکت را برای تصمیم گیری های بزرگ بسته می‌کند. البته این سال برای اپل سوددهی خوبی خواهد داشت و بخاطر ایجاد بازار مناسب برای آیفون ۱۳ قطعا فروش قابل توجه و چشمگیری در بازار های جهانی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر