آیفون ۱۳ با صفحه نمایش ۱۲۰هرتز ارائه خواهد شد

آیفون ۱۳ با صفحه نمایش ۱۲۰هرتز ارائه خواهد شد

شرکت اپل تغییرات زیادی روی محصولات تولید شده خود ندارد و روندی که در ارائه و توسعه محصولات دارد بسیار بلند مدت است، اولین ناچ صفحه نمایش اپل در سال ۲۰۱۷ بر روی آیفون ایکس اجرا شد و تا به امروز بدون هیچ تغییری در سری آیفون ۱۲ نیز وجود دارد.

اما این در بخش سخت افزاری صدق نمی کند و اپل قصد دارد تغییرات زیادی بر روی محصولات جدید خود ایجاد کند. بالا بودن بیش از حد کیفیت صفحه نمایش فقط در آیپد پرو اپل و عملکرد مثبت آن باعث شده تا کاربران این شرکت امیدوار به بهره گیری در گوشی های آیفون نیز باشند.

فناوری ProMotion Display یک نامگذاری تجاری است که با کیفیت ۱۲۰ هرتز شناخته می شود و تاکنون در محصولاتی که اپل با صفحه نمایش بزرگ و گران قیمت بوده اند استفاده کرده و حالا کاربران امیدوارند در نسل جدید آیفون، شاهد بهره گیری از این فناوری باشند.

آیفون ۱۳ با صفحه نمایش ۱۲۰هرتز قطعا می تواند جذاب و بسیار خاص باشد، از تمامی لحاظ و همچنین کاربردی بودن این بخش باعث خواهد شد تا یک تغییر بزرگ بعد از سال ۲۰۱۷ در سری محصولات آیفون شاهد باشیم. تمامی تغییراتی که در ۴ سال گذشته انجام گرفته فقط ارتقا سخت افزاری بوده است.

اما بالا بردن کیفیت و استفاده از فناوری های روز دنیا جدیدترین ویژگی اپل خواهد بود. به لطف تامین کنندگی سامسونگ احتمال دارد در سری جدید آیفون ۱۳ شاهد بهره گیری از صفحه نمایش با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز باشیم که واقعا جذاب و فوق العاده خاص خواهد بود.

عرضه آیفون 13 با صفحه نمایش 120هرتز

عرضه آیفون ۱۳ با صفحه نمایش ۱۲۰هرتز

طبق گزارش های تامین کننده از کره جنوبی این اتفاق ممکن است برای آیفون ۱۳ بیافتد و با عرضه نمایشگر های سامسونگ با فناوری OLED LTPO شاهد بالا رفتن کیفیت آیفون های نسل جدید باشیم. این فناوری باعث می شود تا دما و مصرف صفحه نمایش پایین باشد و در نتیجه شاهد افزایش عمر و کارایی باتری خواهیم بود.

اضافه شدن صفحه نمایش های OLED LTPO باعث امکان پذیر شدن سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتزی خواهد شد. این فناوری به احتمال زیاد در نسخه های آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرومکس استفاده خواهد شد. بر اساس گزارش ها در آیفون ۱۳ شاهد تغییرات اساسی درمورد طراحی خواهیم بود و شاهد کم شدن اندازه ناچ و همچنین گسترش فناوری ۵G در نسل جدید آیفون ها خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر