آیفون ۹ در تاریخ ۱۵ آوریل رونمایی می شود

در حال حاضر، ما در انتظار رونمایی آیفون ۹ هستیم. با این وجود، هیچ اطلاعات رسمی در مورد این دستگاه در دسترس نیست. طبق آخرین گمانه زنی ها، قرار بر این است که آیفون ۹ اپل در تاریخ ۱۵ آوریل رونمایی شود. این شایعه همچنین ادعا می کند که از ۲۲ آوریل عرضه را شروع می کند. این گزارش تایید نشده است پس بنابراین بهتر است زیاد به آن اعتماد نکنیم.

آپدیت آیفون ۹  👀

دیروز در یک جلسه داخلی، اپل در حال آماده سازی برای انتشار در آوریل را بیان کرد.

تاریخ های آزمایشی:

رونمایی در تاریخ ۱۵ آوریل

آغاز حمل و نقل از تاریخ ۲۲ آوریل

به خاطر داشته باشید که: ما در وسط یک بیماری همه گیر هستیم و همه چیز ممکن است تغییر کند.

انگشتان عبور کردند 🤞

Jon Prosser انتشار در ۳۱ مارس ۲۰۲۰

ماه گذشته، اپل سکوت تعدای از محصولات جدید خود از جمله آیپد پرو جدید، مک بوک ایر، مک مینی و سایر محولات را رونمایی کرد. با این حال، آیفون ۹ در آن رویداد رونمایی ظاهر نشد. آیفون ۹ اپل پس از لغو رویداد اولیه رونمایی مارس، نمی تواند قبل از ۵ آوریل آن را رونمایی کند.

اپل آیفون ۹ در آستانه تولید انبوه

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گزارش های اخیر ادعا می کند  که آیفون ۹ در مرحله نهایی تولید خود است. طبق گفته ژئو مینژائو، این تلفن هوشمند در نیمه اول سال ۲۰۲۰ وارد بازار خواهد شد. ما هنوز هم چند ماه تا اتمام نیمه اول ۲۰۲۰ زمان داریم. بیشتر شایعات ادعا می کنند که آیفون ۹ تقریبا از قطعات مشابه آیفون ۸ استفاده خواهد کرد. دلیل این امر این است که این شرکت در تلاش است قیمت را تا انتها پایین نگه دارد. این تلفن هوشمند ممکن است از یک صفحه نمایش رتینا ۴.۷ اینچی با پنل پشتی شیشه ای برای شارژ بی سیم استفاده کند.

با این حال، قطعات داخلی این دستگاه اقتصادی بسیار متفاوت است. اپل بسیاری از جدیدترین فناوری ها را در این دستگاه جای داده است، از جمله پردازنده A13 بیونیک که در سری آیفون ۱۱ به کار گرفته است.

Guo Minghao پیش از این پیش بین کرده بود که آیفون ۹ به پردازنده A13، رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی مجهز خواهد شد. او همچنین پیش بینی کرده است که آیفون ۹ در ایالات متحده حدود ۳۹۹ دلار قیمت خواهد داشت که این امر لقب ارزانترین آیفون را به داده است.

همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه آیفون  جانشین آیفون SE خواهد بود. این گمانه زنی ها احتمالی وجود دارد که شاید آن را آیفون SE 2 نیز بنامند. این دستگاه کاربران خاصی را هدف قرار می دهد. افرادی که در حال حاضر از آیفون SE و آیفون ۶ استفاده می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___ 

منبع توییتر

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر