آینده گوشی های تاشو چگونه خواهد بود؟

آینده گوشی های تاشو چگونه خواهد بود؟

در سال ۲۰۱۹ که شرکت های زیادی محصولات خود را در بخش موبایل به نمایش گذاشتند شاهد اتفاقات جالب و بسیار زیبایی در این حوزه در سال ۲۰۱۹ بودیم، یکی از خاص ترین و البته جذاب ترین بخش های این حوزه در سال ۲۰۱۹ گوشی های تاشو بودند.

در این سال شاهد معرفی گوشی های جدیدی بوده ایم که از صفحه نمایش خمیده یا تاشو بهره می بردند که قابلیت های بسیار زیادی را دارند، یکی از همین گوشی ها تاشو سامسونگ گلکسی فولد می باشد که در سری اول دچار مشکل شد و در سری دوم موفق آمیز بود.

شرکت های دیگر همچون شیائومی و هواوی نیز گوشی هایی با صفحه نمایش تاشو معرفی کردند که در مقایسه با گوشی های دیگر برند از نظر سخت افزاری برابری می کند و در برخی از تست ها بسیار بالاتر از برخی از برند ها قرار می گیرد.

یکی از سوالات مهم درمورد این موضوع این می باشد که آینده گوشی های تاشو چگونه خواهد بود و شرکت ها بر چه اساسی گوشی ها تاشو خود را طراحی و تولید خواهند کرد و چگونه روی این گوشی ها کار خواهند کرد و قرار است با چه فناوری هایی تولید شود.

سامسونگ اعلام کرده است تولید گوشی هایی که صفحه نمایش آنها خمیده یا تاشو می باشد در دستور کار قرار خواهد گرفت و هر سال یک گوشی تاشو از سوی سامسونگ شاهد خواهیم بود که به بازار های جهانی عرضه خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آینده گوشی های تاشو چگونه خواهد بود؟

آینده گوشی های تاشو چه می باشد؟

بالا گرفتن رقابت در بین شرکت هایی که گوشی های هوشمد تاشو را تولید می کنند بسیار بالاست و فناوری هایی که در طراحی این گوشی ها نیز استفاده می شود روز به روز در حال پیشرفت می باشد و سرعت پیشرفت بسیار بالاست.

طبق گفته برخی از کارشناسان حوز موبایل احتمال این وجود دارد که تا چند سال آینده فروش گوشی های تاشو با تعداد فروش گوشی های معمولی برابری کند و این طراحی جزو یکی از خاص ترین و بهترین طراحی باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص خواهد داد.

هنوز به طور کامل تعداد و آمار فروش گوشی های تاشو اعلام نشده است اما حدس زده می شود تعداد فروش این سری از گوشی های هوشمند آمار خوبی را برای فروش ثبت کند و گفته می شود تعداد فروش این گوشی ها تقریبا ۳۰ درصد از فروش گوشی های معمولی کمتر باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر