آیپد ایر جدید اپل مجهز به حسگر اثر انگشت داخل صفحه

آیپد ایر جدید اپل مجهز به حسگر اثر انگشت داخل صفحه

اخبار و اطلاعاتی که در چند روز گذشته درمورد ایپد جدید اپل منتشر شده است واقعا جذاب و خاص می باشند و امید این را می دهند که در آینده ای نه چندان دور شاهد رونمایی و عرضه یک تبلت قدرتمند و البته با امکانات خاص و فوق العاده از سوی اپل باشیم.

برای اینکه شاهد آیپد پرو جدید اپل باسیم باید تا سپتامبر امسال منتظر بمانیم و ببینیم اپل چه محصولی را عرضه خواهد کرد که قطعا دارای قابلیت ها و مشخصات فنی بسیار بالایی خواهد بود که در سری های جدید این شرکت وجود نداشته است.

طبق گفته برخی از منابع معتبر یک ترکیب و قابلیت جدید در آیپد پرو اپل به کار گرفته خواهد شد که گفته می شود باعث خواهد شد تا حسگر اثر انگشت داخله صفحه نمایش را در این محصول شاهد باشیم که تابحال در هیچ یک از محصولات اپل این قابلیت وجود نداشته است.

آیپد ایر جدید اپل به احتمال زیاد با نام آیپد ایر ۴ رونمایی شود و هنوز نام کامل این محصول عرضه نشده است اما احتمال آن وجود دارد این محصول نسبت به دیگر لوازم الکتریکی اپل متفاوت خواهد بود و امید این را می دهد که یک تبلت متفاوت نسبت به دیگر سری های این شرکت باشیم.

اپل از قابلیت اثر انگشت داخل صفحه نمایش در هیچ یک از محصولات خود استفاده نکرده است و گفته می شود این تبلت اولین نسخه این فناوری در بین محصولات اپل خواهد بود، همچنین گفته می شود این قابلیت در گوشی جدید اپل یعنی آیفون ۱۲ نیز اجرایی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیپد ایر جدید اپل مجهز به حسگر اثر انگشت داخل صفحه

قابلیت آیپد ایر جدید اپل

طبق گفته برخی از منابع معتبر دنیا اپل نسخه آیپد جدید را با قیمتی ارزان تر و با تراشه داخلی A12 بهره مند خواهد کرد که قطعا سرعت و قدرت زیادی را نسبت به نسخه های قبلی خود خواهد داشت و این نشان دهنده حرکت رو به جلو اپل می باشد.

همچنین اپل قصد دارد محصولات دیگری را در کنار آیپد ایر پرو جدید اپل رونمایی کند که نشان دهنده یک ایجاد یک کنفرانس می باشد که به احتمال زیاد به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد و گفته می شود اپل می خواهد خود را بار دیگر به بازار های جهانی اثبات کند.

تمامی محصولات جدید اپل تا پایان سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد شد و این امید را می دهد که شاهد آیفون ۱۲ و نسخه های دیگری از این سری باشیم که قرار است به گفته اپل یک بمب در دنیای گوشی های هوشمند باشد، این عنوان توسط اپل باعث شده است تا شایعات و بحث های زیادی به وجود بیاید.

باید تا اواخر سال میلادی جدید منتظر بمانیم و ببینیم اپل برای تمامی محصولات خود چه نقشه ای دارد و می خواهد هرکدام از آنها را با چه قابلیت هایی را رونمایی و یا معرفی کند و همین نیز باعث شده است تا جذابیت و هیجان بسیار زیادی برای رونمایی محصولات اپل داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر