آیپد پرو همراه نسل جدید صفحه نمایش رونمایی می شود

آیپد پرو همراه نسل جدید صفحه نمایش رونمایی می شود

طبق گزارش بلومبرگ نسخه جدید آیپد پرو همراه با صفحه نمایش جدید خواهد بود و به احتمال زیاد اپل از جدیدترین فناوری صفحه نمایش خود رونمایی کند، پتانسیل بسیار بالای این محصول باعث شده تا فناوری های جدید در نسخه بروز این محصول به کار گرفته شود.

محبوبیت بیش از حد آیپد پرو در بازار های جهانی شرکت اپل را مجبور به ساخت و تولید یک تبلت با قابلیت های جذاب کرده است که در اولین تغییر شاهد استفاده از سری تراشه های سیلیکون این شرکت هستیم که به صورت انحصاری توسط اپل ساخته شده است.

دومین تغییر اساسی برای آیپد پرو ایجاد صفحه نمایش با فناوری Mini LED display اپل است که تفاوت های بسیار زیادی با محصولات معمولی دارد و همین موضوع باعث ایجاد تفاوت برای این شرکت شده است و همین موضوع باعث برتری کلی اپل نسبت به رقبای خود خواهد بود.

 آیپد پرو همراه نسل جدید صفحه نمایش انحصاری خود رونمایی خواهد شد و احتمال اینکه برتری کاملی نسبت به دیگر محصولات هم رده خود در بازار های جهانی داشته باشد بسیار زیاد است. نوآوری در نسل جدید محصولات اپل به طور کامل مشهود است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

استفاده از فناوری های نسل جدید و همچنین بهره گیری از قطعات انحصاری باعث می شود تا کیفیت تولید و همچنین خروجی نهایی محصولات بسیار شگفت انگیز باشد و اپل نیز بر روی بالا بودن کیفیت تاکید بسیار زیادی دارد و قطعا عملکرد هوشمندانه ای ایجاد می کند.

آیپد پرو همراه نسل جدید صفحه نمایش

نرخ تازه سازی و همچنین سرعت بالای صفحه نمایش این محصول باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق العاده خاصی باشیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته و می تواند تبدیل به یکی از بهترین حالت های ممکن برای اپل باشد.

طبق گفته ها اندازه صفحه نمایش آیپد پرو نسل جدید ۱۲.۹ اینچ خواهد بود که نسبت به نسخه قبلی خود افزایش ۱ اینچی داشته اما حاشیه ها خیلی باریک خواهد شد و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و به احتمال زیاد شاهد بهره گیری از قلم در این نسخه نیز باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر