آیپد پرو ۲۰۲۰ اپل دارای ظرفیت رم یکسان ۶ گیگابایتی می باشد

آیپد پرو ۲۰۲۰ اپل دارای ظرفیت رم یکسان ۶ گیگابایتی می باشد

شرکت اپل دیروز سری جدید آیپد های خود را رونمایی کرد و ما شاهد یک ترکیب بازنگری شده از گوشی های اپل بر روی تبلت های این شرکت بوده ایم، به گونه ای که طراحی پشتی این دستگاه همانند گوشی جدید اپل یعنی آیفن ۱۱ پرومکس بوده است.

اپل این سبک طراحی را از سال گذشته آغاز کرده است و هر ترکیبی که در داخل گوشی قرار می دهد بعد از آن این ترکیبات راهی آیپد های سری جدید این شرکت آمریکایی می شود. یکی از نکات دیگری که درمورد آیپد های سری ۲۰۲۰ اپل وجود دارد، یکسان بودن رم این تبلت ها می باشد.

فرقی ندارد شما از حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و یا از حافظه ۱ ترابایتی استفاده کنید، مهم این است که در هر دو مدل حافظه رم دستگاه فقط ۶ گیگابایت می باشد که به نظر جالب نمی باشد و باید میان نسخه هایی که حافظه آنها متفاوت است یک تعادلی به وجود می آمد.

آیپد پرو ۲۰۲۰ اپل قابلیتی که دارد این می باشد که در سری های ۲۰۱۸ نیز حافظه رم ۶ گیگابایت وجود داشت اما برای محصولاتی که حافظه آن ۱ ترابایت بود قابل امکان بود که قیمت آن هم بسیار نجومی پایان میشد که پروژه ناموفقی از سوی اپل محسوب میشد.

اما در این سری ۲۰۲۰ شاهد این هستیم که دیگر اپل برای هر دو سری خود این قابلیت را به کار برده است تا کاربران بتوانند از هر دو حافظه دلخواه خود استفاده کنند و نهایت استفاده را برای بالا بردن کیفیت کار های خود و کارایی دستگاه های جدید اپل داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیپد پرو 2020 اپل دارای ظرفیت رم یکسان 6 گیگابایتی می باشد

مشخصات آیپد پرو ۲۰۲۰ اپل

در تبلت های جدید اپل شاهد عرضه سیستم عامل ios 14 خواهیم بود که تابحال بر روی دستگاه های دیگر اپل وجود نداشته است و همین الان نیز بحث آن وجود دارد که شاید این سیستم عامل بر روی یک دستگاه دیگر اپل راه اندازی خواهد شد و به کار خواهد آمد.

همچنین گفته می شود تراشه A12Z Bionic هشت هسته ای در درون این آیپد ها به کار گرفته شده است تا کارایی دستگاه را به طور شگفت انگیزی بالا ببرد که واقعا با به کار گیری این تراشه شاهد اتفاقات بسیار جالب و کارآمد از سوی اپل برای محصولات خود خواهیم بود.

هنوز مشخصات تکمیلی درمورد تراشه ای که قرار است در این تبلت ها به کار گرفته شود مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید که اپل از چه ویژگی هایی بهره مند خواهد بود، اگر از این تراشه هشت هسته ای استفاده کند برای اولین بار در میان تمامی محصولات اپل شاهد این کیفیت از یک تراشه مرکزی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر