آیپد پرو ۲۰۲۲ با پردازنده M2 اواخر امسال رونمایی می شود

یک گزارش جدید نشان می دهد که اپل در حال آماده شدن برای عرضه یک مدل جدید آیپد در اواخر سال جاری است. انتظار می رود این آیپد پرو ۲۰۲۲ باشد که با نسل بعدی سری پردازنده های M اپل و شارژ MagSafe ارائه می شود.

این خبر از مارک گورمن در بلومبرگ است که اطلاعات را در خبرنامه Power On به اشتراک گذاشته است. در این گزارش، گورمن اضافه کرد که غول کوپرتینویی هیچ مدل جدید از آیپد پرو را در اوایل این ماه در جریان کنفرانس رونمایی خود منتشر نکرد. بنابراین، احتمالا بین سپتامبر و نوامبر ۲۰۲۲ از نسخه جدید آیپد پرو پرده برداری می کند.

آیپد پرو 2022 با پردازنده M2
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پیش از این گورمن همچنین اعلام کرده بود که اپل در پاییز ۲۰۲۲ “وحشی ترین مجموعه محصولات جدید” خود را عرضه خواهد کرد، بنابراین به نظر می رسد آیپد پرو ۲۰۲۲ هم در میان آن ها باشد. در حال حاضر، جزئیات دقیق تری در مورد آیپد پرو منتشر نشده است. با این حال، اخیرا چند شایعه در مورد آن فاش شده است. علاوه بر این، گورمن معتقد است که آیپد پرو های جدید از شارژ بی سیم MagSafe برخوردار خواهند بود.

جدا از این، یک آپدیت بزرگ آیپد پرو ۲۰۲۲ تغییر پردازنده به M2 است، این پردازنده جانشین اولین تراشه اختصاصی پردازنده اپل M1 خواهد بود. همچنین انتظار می رود پردازنده M2 هم مثل M1 دارای ۸ هسته باشد، ولی تولید شده طی فرایند ۴ نانومتری TSMC باشد و با عملکرد و بازده انرژی بهبود یافته وارد بازار شود. لازم به ذکر است که این هنوز یک گزارش تایید نشده است بنابراین نمی توان به آن ها اطمینان کرد و باید منتظر گزارش های بیشتر باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر