آمازون ابتلای کارمند سیاتل به ویروس کرونا را تائید کرد

آمازون ابتلای کارمند سیاتل به ویروس کرونا را تائید کرد

آمازون تائید کرده است که یکی از کارمندان خود در سیاتل این شرکت، دفتر مرکزی واشنگتن برای ویروس کرونا آزمایش داده که جواب این آزمایش مثبت در آمده است. دفتر ایمنی شرکت در نامه ای برای کارمندان در سیاتل و بلویو گفت: این کارگر آلوده در ساختمان برزیل (SEA53) مستقر در بخشی از دانشگاه اتحادیه دریاچه جنوبی مستقر شده است.

در نامه الکترونیکی آمده است که این فرد در روز سه شنبه ۲۵ فوریه احساس ناخوشایندی به خانه خود کرده و از آن زمان تاکنون وارد دفاتر آمازون نشده است. این فرد در ۳ مارس برای COVID-19 آزمایش داد که جواب این تست مثبت در آمد.

سخنگوی آمازون گفت: از کارمندی که در قرنطینه درگیر است حمایت می کند. این شرکت به کارگرانی که در تماس نزدیک با فرد آلوده بوده اند، خبر داده است و به هر کسی که علائم ویروس کرونا را تجربه کرده است، توصیه کرده است که در خانه بماند و به دنبا مراقبت پزشکی باشد. در حال انجام نظافت عمیق و ضد عفونی عمیق در دفتر است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ابتلای کارمند سیاتل به ویروس کرونا

در این نامه آمده است: خطر انتقال برای کارمندانی که با این فرد ارتباط نزدیکی نداشته اند ارزیابی شده است.

در اوایل این هفته آمازون تائید کرد که دو نفر از کارگران این شرکت در ایتالیا کرونا ویروس منقبض شده و در قرنظینه بودند. این شرکت از ۷۹۸۰۰۰ کارمند خود خواسته است تا از هرگونه مسافرت غیر ضروری در داخل ایالات متحده و خارج از کشور جلوگیری کنند، تاکتیکی که سایر شرکتها از جمله فیس بوک، گوگل و اپل از آن استفاده می کنند.

آمازون در هفته های اخیر از یک میلیون محصول را که ادعا می کند درمان یا دفاع در برابر ویروس است، در مورد مسائل مربوط به ویروس کرونا در فروشگاه خود سر و کار دارد. همچنین ده ها هزار لیست که باعث افزایش قیمت شده اند، حذف شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر