ابزار جدید فیس بوک :امکان انتقال داده ها به Google Photos

انتشار جهانی در نیمه اول سال 2020

ابزار جدید فیس بوک با امکان انتقال داده ها به Google Photos

فیس بوک در حال راه اندازی یک ویژگی جدید برای رفاه بیشتر کاربران است که به کاربران این امکان را می دهد رسانه های خود را را از شبکه اجتماعی به یک سرویس آنلاین دیگر منتقل کنند . پیش از آن که این ویژگی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ به همگان معرفی شود ، ابتدا در ایرلند عرضه خواهد شد .

اگر می خواهید عکس ها و فیلم های خود را از فیس بوکبه سرویس دهنده دیگری منتقل کنید ، در حال حاضر مستلزم صرفه جویی در همه چیز و حتی بارگذاری مجدد محتوا است ، اما سرویس جدید این اجازه را به شما می دهد تا همه چیز را به سرعت و به راحتی انتقال دهید . اولین سرویس دهنده این کاروان Google Photos است خواهد بود که سایرین هم بعدا ارائه می دهند .

فیس بوک می گوید این ویژگی بخشی از پروژه انتقال داده است ، مشارکت چندین شرکت بزرک داده از جمله فیس بوک ، مایکروسافت ، گوگل ، توییتر و اپل . هدف این پروژه این است که انتقال داده و اطلاعات بین سرویس های مختلف آنلاین با استفاده از یک بستر اوپن سورس آسانتر شود .

معنای اصلی اشتراک در ابزار جدید فیس بوک

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ابزار جدید فیس بوک

وی در ادامه گفت : در فیس بوک ما این اعتقاد را داریم که اگر داده ها را با یک سرویس به اشتراک می گذارید ، باید بتوانید آن را به سرویس های دیگری منتقل کنید . این اصل قابلیت انتقال داده است ، که به مردم هم امکان کنترل و انتخاب را می دهد  و در عین حال نوآوری را نیز تشویق می کند .

فیس بوک نوشته که حریم خصوصی و امنیت از اولویت های اصلی این پروژه است ، بنابراین تمام داده های منتقل شده رمز گذاری می شوند و از کاربران خواسته می شود قبل از شروع انتقال ، رمز های عبور خود را وارد کنند .

این ابزار انتقال امروز در حال استفاده است ولی فقط در بین کسانی که در ایراند هستند ، می رسد . البته قبل از راه اندازی در سراسر جهان در نیمه اول سال آینده ، براساس بازخورد ها کاربر و ذینفعان ، تصفیه می شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر