اتفاق بزرگ تسلا در ۲۲ سپتامبر : خودرو یا فضاپیما

اتفاق بزرگ تسلا در ۲۲ سپتامبر : خودرو یا فضاپیما

شرکت تسلا جزو پیشرو ترین و البته قدرتمندترین کمپانی های حوزه فناوری بوده است که در این چند سال اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته و توانسته در بهترین حالت ممکن به تمامی خواسته های خود دست یابد که این نشان دهنده موفقیت بیشتر این شرکت می باشد.

تاریخ ۲۲ سپتامبر یکی از خاص ترین زمان های این شرکت محسوب می شود که در این تاریخ به رونمایی محصولات بسیار فوق العاده و خاص می پردازد، رونمایی از خودرو ها و فضاپیما ها از کار های عجیب و غریب تسلا در این تاریخ می باشد.

سال قبل با رونمایی فضاپیما استارلینک یک نسل جدیدی از فضانوردی و نجوم را راه اندازی کرد، و بعد از آن شاهد رونمایی خودرو های جدید و خودران در سال های گذشته بودیم که توسط این شرکت رونمایی شد و به معرض نمایش گذاشته شد.

اتفاق بزرگ تسلا در ۲۲ سپتامبر سال ۲۰۲۰ هم قرار است بسیار جذاب باشد و هنوز مشخص نشده، ماشین و یا یک چیز عجیب دیگر از سوی این شرکت موفق دنیای فناوری شاهد عرضه و رونمایی خواهد بود که قطعا از جذابیت های بالایی برخوردار خواهد بود.

این روند مثبت تسلا در چند سال اخیر نشان دهنده رشد بسیار بالای ایلان ماسک مدیرعامل این شرکت بوده که به احتمال زیاد جزو ثروتمندترین افراد دنیا قرار بگیرد، فروش بسیار بالا و مناسب محصولات تسلا مانند خودرو باعث این اتفاقات شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اتفاق بزرگ تسلا در 22 سپتامبر

اتفاق بزرگ تسلا در ۲۲ سپتامبر

عرضه نهایی و دقیق خودروی بسیار عجیب و خاص تسلا یعنی سایپرتراک نیز در این تاریخ صورت خواهد گرفت و یک خودرو با قابلیت های بسیار مناسب و ایده آل محسوب می شود که این شرکت توانست در بهترین سطح ممکن آنرا تولید و رونمایی کند.

حالا احتمالات زیادی برای این تاریخ که تا هفته آینده برگزار خواهد شد وجود دارد، برخی از رسانه ها اشاره به رونمایی از خودرو های هیبریدی تسلا دارد و برخی دیگر نیز خبر از یک اختراع جدید با قابلیت های جذاب دارند که قرار است در این تاریخ و مراسم رسمی تسلا برگزار شود.

این رویداد به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما با تعداد افراد بسیار کمی همراه خواهد بود که اکثر این افراد نیز خبرنگاران و کارشناسان حوزه فناوری برای پوشش کامل این رویداد و مراسم انحصاری شرکت تسلا خواهند بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر