اتفاق وحشتناک در ایستگاه فضایی :برخورد ناگهانی

اتفاق وحشتناک در ایستگاه فضایی :برخورد ناگهانی

امروز در ایستگاه فضایی یک اتفاق بسیار وحشتناک و بسیار سنگین و هیجان انگیز اتفاق افتاد و آن هم برخورد چند تکه سنگ غول آسا با ایستگاه بین المللی فضایی می باشد که واقعا در سخت ترین حالت خود قرار داشت و باعث شد تا وضعیت اظطراری اعلام شود.

این تکه سنگ با برخورد به ایستگاه فضایی بخش هایی از آنرا مورد اثابت قرار داد و بخش های کوچکی از ایستگاه فضایی را از بین برد، ناسا نیز بلافاصله بعد از این اتفاق به سرنیشنان و افرادی که در این ایستگاه حضور داشتند اعلام کرد فورا به فضاپیما سایروز انتقال یابند.

همچنین ناسا در حال آماده باش برای ارسال ربات و چند نیروی کمکی به مدار زمین بود که برای نجات دادن سرنشینان و خدمه ایستگاه فضایی بود که خوشبختانه به بهترین شکل ممکن مدیریت شد و شاهد این بودیم که دیگر این اتفاقی برای سرنیشنان ایستگاه فضایی وجود نداشت.

این اتفاق وحشتناک در ایستگاه فضایی که قطعا باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار نامناسب بود، دلهره و ریسک بالای این کار را برای فضانوردان نشان داد و باید منتظر عملکرد ناسا و دیگر شرکت های فضایی مانند اسپیس ایکس برای رفع این خطرات احتمالی باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ناسا اعلام کرده به زودی سیستم ایمنی جدید را راه اندازی خواهد کرد و اسپیس ایکس نیز یک سیستم خروج بسیار سریع و فوق العاده هوشمند را برای بازگشت فضانوردان به زمین را مورد ساخت قرار داده است که هر دو بسیار جالب و فوق العاده می باشند.

اتفاق وحشتناک در ایستگاه فضایی

اتفاق وحشتناک در ایستگاه فضایی

این اتفاق باعث شد تا ترس و دلهره در تمامی تیم ناسا و حتی فضانوردان و مسئولان این سازمان اتفاق بیافتد و بعد از این شاهد رعایت کامل اصول ایمنی از سوی تیم های فضایی خواهیم بود که قبلتر برخی از آنها مورد استفاده و یا رعایت نمیشد.

در کل باید منتظر بمانیم و ببینیم که ناسا و اسپیس ایکس و دیگر شرکت های فضایی و نجوم چه عملکردی نسبت به این اتفاق خطرناک و فوق العاده حساس خواهند داشت، یک ربات ویا یک وسیله برای ایمن نگه داشتن در این شرایط می تواند بسیار جذاب و ایده آل باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر