اتهامات جدید علیه آمازون توسط دولت و فدرال

اتهامات جدید علیه آمازون توسط دولت و فدرال

بعد از شیوع ویروس کرونا تنها شرکتی که در دنیا در حوزه تکنولوژی فعالیت مثبت و صعودی داشته آمازون بوده که با فروش محصولات خود همچنان جزو برترین شرکت های دنیا می باشد و مدیرعامل آن یعنی جف بیزوس نیز ثروتمندترین فرد دنیا محسوب می شود.

این شرکت در روز های اولیه کرونایی با مشکلات زیادی مواجه شده بود که تمامی آنها را به طور کامل برطرف کرده بود و حالا به یک مشکل اساسی دیگر برخورد کرده است که واقعا می تواند برای آمازون گران تمام شود و مشکل بسیار بزرگی محسوب می شود.

دولت آمریکا و فدرال برای ادامه فعالیت این شرکت در این شرایط توضیحاتی را از سوی این شرکت درخواست کرده اند که هنوز از سوی آمازون هیچ پیامی درمورد توضیح فعالیت خود در این شرایط بحرانی داده نشده است که احتمال دارد جریمه سنگینی برای آمازون داشته باشد.

اتهامات جدید علیه آمازون درمورد بی توجهی به کارکنان خود می باشد که باعث شده تا رسانه های معتبر دنیا بر روی این موضوع زوم کنند و برخی از شایعات زیادی را درمورد اینکه آمازون توجه خاصی به افراد و کارکنان خود ندارد علیه این شرک برخی شایعاتی را درست کنند.

طبق گفته ها بیش از ۱۰۰ کارگر آمازون به کووید ۱۹ دچار شده است که سه نفر از افراد انبارداری این شرکت جان خود را از دست داده اند و هنوز حال ۹۷ نفر دیگر که به این ویروس مبتلا شده بودند منتشر نشده است که احتمال دارد تعداد کشته ها زیاد باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتهامات جدید علیه آمازون توسط دولت و فدرال

اتهامات جدید علیه آمازون

سخنگوی دولت آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده است: ما برای آمازون پیام های زیادی درمورد تعطیلی کارخانه به مدت معلومی را ارائه کرده بودیم که این شرکت هیچ توجهی به این هشدار ها نداده بود که باعث شده است تا کار به صورت عملی به فدرال واگذار شود.

همچنین این شخص اعلام کرده است اگر جریمه حکم این شرکت باشد باید به طور کامل و تمام و کمال این شرکت اقدام به پرداخت هزینه های گفته شده بکند و در غیر اینصورت اتفاقات ناخوشایندی در انتظار شرکت بزرگ آمازون خواهد بود.

رئیس فدرال این درمورد این ماجرا چند بیانیه رسمی اعلام کرده است که در یکی از آنها با اشاره به اینکه هدف اصلی دولت سالم بودن افراد و کارکنان جامعه می باشد، شرکت آمازون موظف به تعطیلی کارخانه و پرداخت حقوق تمامی کارکنان و کارگران شرکت خواهد بود.

هنوز آمازون هیچ واکنشی به این پیام ها و هشدار ها نداده است و اگر بی توجهی این شرکت ادامه داشته باشد قطعا اتفاقات ناخوشایند دیگری مانند بسته شدن انباره های این شرکت به همراه جریمه های نقدی بسیار نگین برای این شرکت خواهد بود که قطعا آمازون این شرایط را دوست نخواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر