Waymo و UPS با اتومبیل های خودران برای تحویل بسته ها

UPS و Waymo همکاری را اعلام کرده اند که به UPS اجازه می دهد انگشتان دست خود را در عملیات های خود مختار قرار دهد. این شرکت فکر می کند که فناوری بدون راننده Waymo می تواند نحوه ارائه بسته ها را تغییر دهد. در حالی که UPS تنها شرکتی نیست که به دنبال بهره گیری از اتومبیل های خودران است، این همکاری همچنان یک پله دیگر به آینده ای است که هم بسته ها و هم افراد را می تواند بدون راننده حمل و نقل کرد.

Waymo، شرکت تابعه گوگل که بیشتر با اتومبیل های خود رانندگی شناخته می شود، با UPS برای یک برنامه آزمایشی تحویل بسته محدود همکاری می کند. این برنامه شامل مینی بوس های کرایسلر اقیانوس آرام Waymo، بسته هایی را از فروشگاه های UPS به مرتب سازی امکانات در ققنوس، AZ تحویل می دهد. مینی بوس ها تحویل مردم نمی شود.

اسکات پرایس، مدیر ارشد استراتژی و تبدیل UPS گقت: UPS و Waymo در حال اکتشاف فن آوری های خودکار و مسقل هستند. دریافت بسته ها به امکانات مرتب سازی ما زودتر و بیشتر، در حالی که همچنین فرصتی را برای ترک های بعدی برای سرویس روز بعد ایجاد می کند، می تواند ارزش عظیمی را برای مشتریان ما ایجاد کند.

Waymo در حال حاضر ناوگان رانندگی خودمختار سطح ۴ را در ققنوس اداره می کند که کاملا از نظر راننده کم است. با این حال، وانت هایی که بسته های بین UPS را خاموش می کنند، هنوز یک درایو ایمنی دارند. UPS می گوید هدف اصلی کشف چگونگی بهبود وسایل نقلیه زمینی مستقل خدمات به مشتری و بهره وری شبکه است. گفته می شود، اگر خلبان به خوبی پیش برود، این شرکت هیچ مشارکتی بلند مدت را رد نمی کند.

با این حال، این همکاری منحصر به UPS نیست.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Waymo در حال حاضر ناوگان کامیون های نیمه مستقل برای حمل بار دارد و بطور مرتب برای خرده فروش خودرو AutoNation تحویل می دهد. علاوه بر این، هر دو  UPS و خدمات پستی ایالات متحده سال گذشته کامیون های پستی خودمختار را از طریق راه اندازی TuSimple خودران خلبانی کردند.

اتومبیل های خودران برای تحویل بسته ها

به نظر می رسد اتومبیل های خودگردان بهتر و پیشرفته تر می شوند. فقط چند روز پیش ، ما گزارش دادیم که Uber اتومبیل های خودران خود را به واشنگتن D.C منتقل می کند، اگر چه بر خلاف سایر استقرار شهر ها، خودرو های Uber در D.C به صورت دستی هدایت می شوند.

آهسته و روش شناختی احتمالا با توجه به بحث و جدال درباره Uber که گفته می شود از فناوری Waymo استفاده می کند بهتر است. صرفنظر از آن، آینده ای که در آن بسته ها و افراد بدون راننده حمل می شوند، به سرعت فرا می رسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر