اجرای بازی قبل از نصب در اندروید ۱۲

اجرای بازی قبل از نصب در اندروید ۱۲

ویژگی بسیار هیجان انگیز و خاص اندروید ۱۲، اجرای بازی ها قبل از نصب و فعالسازی بر روی گوشی هوشمند خواهد بود. این حالت، قابلیت این را به کاربر می‌دهد که قبل از نصب بازی ها آنها را اجرا کند و با محیط بازی آشنا شود و در صورت رضایت می‌تواند فایل مورد نظر را استفاده کند.

این قابلیت اندروید ۱۲ برخی محدودیت هایی نیز به همراه خواهد داشت. سازگاری تمامی نرم افزار های تولید شده از سوی توسعه دهندگان با سیستم ابری گوگل و همچنین اجرای بازی ها فقط در ۱۰ ثانیه که احتمالا افزایش داده خواهد شد. این قابلیت باعث خواهد شد تا کاربران زیادی سیستم‌عامل اندروید را انتخاب کنند.

بجای منتظر ماندن برای بارگزاری فایل مورد نظر، فقط کافیست دکمه مورد نظر را فشار دهید و حالت پیش فرض بازی را مشاهده کنید و در صورت رضایت اقدام به دانلود آن کنید، این ویژگی یکی از ترفند های اندروید ۱۲ برای کاربران خواهد بود که گوگل تصمیم گرفته با اجرایی و رعایت کردن آن تفاوت را میان این سیستم‌عامل و دیگر سیستم‌عامل های موجود ایجاد کند.

اجرای بازی قبل از نصب می‌تواند اتفاقات فوق‌العاده ای برای گوگل به ارمغان بیاورد. افزایش رضایت کاربران و همچنین آسودگی و حق انتخاب در دانلود ها یک امتیاز ویژه برای کاربران محسوب می‌شود. در این حالت بازی و یا نرم افزار مورد نظر به سیستم ابری گوگل متصل خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رشته کد مورد نظر گوگل برای سازگاری بهتر نرم افزار ها با سیستم گوگل در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت تا آنها بتوانند عملکرد خود را توسعه داده و برای اجرای هر چه بهتر این ویژگی کمک کنند.

اجرای بازی قبل از نصب در اندروید 12

اجرای بازی قبل از نصب در اندروید ۱۲

با اجرایی شدن این حالت قطعا شاهد بروزرسانی های زیاد توسط توسعه دهندگان نرم افزار های اندرویدی و همچنین گوگل پلی استور خواهیم بود که تفاوت های زیادی از لحاظ فنی و نرم افزاری و شاید طراحی برای نسخه جدید به همراه خواهد داشت و یک خروجی یک دست و بسیار ایده‌آل به همراه خواهد داشت.

به شخصه عاشق این قابلیت گوگل برای نمیش بازی ها قبل از نصب شدم و امیدوارم در نسخه جدید علاوه بر اندروید ۱۲ برای دیگر دستگاه و اکثر کاربران اندروید عرضه شود تا آنها نیز بتوانند با بهره‌گیری از ویژگی های جذاب و بسیار هوشمندانه گوگل استفاده کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر