قابلیت جدید اپراتور T-Mobile برای ارسال پیام های RCS

قابلیت جدید اپراتور T-Mobile برای ارسال پیام های RCS

امروزه پیشرفت تکنولوژی به گونه ای بوده است که شرکت های مخابراتی دچار تغییرات زیادی در سرویس دهی خود شده اند و این بار شرکت تی موبایل در ایالات متحده قابلیت های بسیار فوق العاده ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

این شرکت با ادغام حالت RCS که یک حالت بسیار پیشرفته از حالت های SMS و MMS می باشد ساخته شده است و به کمک گوگل این حالت را در کاربران خود اجرایی کرده است که واقعا بهترین کیفیت ممکن را به همراه بروز ترین حالت ارائه می دهد.

این شرکت باعث شده است تا کاربرانی که مشترک این اپراتور هستند و دارای گوشی های اندرویدی هستند با کاربران سراسر دنیا با استفاده از تکنولوژی RCS ارتباط برقرار کنند که واقعا حالتی بسیار جذاب و بی نظیر از سوی این شرکت محسوب می شود.

قابلیت جدید اپراتور T-Mobile برای اولین بار میان دیگر اپراتور های موجود در بازار های جهانی محسوب می شود و پیشرفت چشمگیر این شرکت در اجاریی کردن این قابلیت بسیار مثال زدنی می باشد و قطعا دور از چشم نخواهد بود و این شرکت را نسبت به رقبای خود بسیار قدرتمندتر خواهد کرد.

فاصله این شرکت با رقبای خود بسیار زیاد می باشد و با اجرایی کردن این حالت نیز این فاصله بیش از حد شده است و قابل مقایسه نمی باشد که باز هم شاهد پیشرفت بسیار جذاب و دیدنی این شرکت نسبت به رقبای ضعیف خود شده ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت جدید اپراتور T-Mobile برای ارسال پیام های RCS

قابلیت جدید اپراتور T-Mobile

استفاده کردن از حالت RCS برای کاربران اندرویدی بسیار جذاب خواهد بود و دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد که باعث ایجاد یک قابلیت بسیار فوق العاده و دیدنی از سوی این شرکت خواهد بود که قطعا شاهد عرضه آپدیت نرم افزاری جذابی خواهیم بود.

این پیام رسان باعث ایجاد یک قابلیت ویژه شبکه های اجتماعی در بخش پیامک گوشی می شود که کاربران می توانند بهایت استفاده را از این حالت داشته باشند که به طور ویژه باعث ایجاد حالتی فوق العاده میان دیگر شرکت ها و محصولات نرم افزاری در این حوزه می باشد.

پروتکل T-Mobile بسیار جذاب می باشد و با اجرایی کردن این حالت بسیار فوق العاده یک ویژگی جذابی ارائه می دهد که این شرکت توانایی انجام تمامی این عملیات و پروژه ها را دارد که به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد که در آینده ای نزدیک درمورد این فناوری بیشتر خواهیم شنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر