احتمال تولید لپ تاپ پوکو با ثبت باتری Redmi G افزایش یافت

احتمال تولید لپ تاپ پوکو با ثبت باتری Redmi G افزایش یافت

در ماه های اخیر شاهد فعالیت زیاد شرکت های تولید کننده گوشی هوشمند در بازار محصولات الکتریکی بودیم و پیشرفت های زیادی از سوی این برند ها نیز می دیدیم. حالا یکی از برند هایی که احتمال فعالیت آن در بازار لپ تاپ شاهد باشیم پوکو خواهد بود. بازار لپتاپ ها امروزه پیشرفت زیادی داشته و شاهد اضافه شدن برند های مختلف در این حوزه هستیم.

طبق گزارش، این زیر برند معروف شیائومی در حال برنامه ریزی برای ساخت یک محصول جذاب و بسیار کاربردی است تا بتواند در بازار لپتاپ فعالیت داشته باشد. همچنین این شرکت در نظر دارد با اضافه کردن حالت های متفاوت در محصولات خود، تفاوت هایی با دیگر سازندگان لپتاپ داشته باشد.

بر اساس گزارش ۹۱Mobiles، پوکو در حال آماده سازی خط تولید برای ساخت نسل جدید لپتاپ های هوشمند است و گفته می‌شود تا پایان سال ۲۰۲۲ شاهد به وقوع پیوستن اتفاقاتی خواهیم بود. همچنین طبق ادعای تحلیلگر معروف Mukul Sharma، شیائومی یک باتری با نام Redmi G در اداره استاندارد های هند (BIS) به ثبت رسانده است و این نشان دهنده آمادگی شیائومی برای رونمایی از یک لپتاپ است.

لپ تاپ پوکو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق اطلاعات منتشر شده درمورد این باتری و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد، احتمال اینکه پوکو در حال آماده سازی یک خط تولید برای ساخت لپتاپ است، قوت می یابد. همچنین با توجه به داده های پایگاه داده BIS، احتمال دارد با توجه به نامگذاری ردمی G گیمینگ و ردمی G شاهد رونمایی یک سری لپتاپ گیمینگ از سوی پوکو باشیم که از نظر ساختار و همچنین کارکرد نسبت به قیمت بسیار متفاوت از دیگر رقیبان موجود در بازار خواهد بود.

شواهد احتمال تولید لپ تاپ پوکو

ثبت باتری لپتاپ با برند ردمی قطعا نشان دهنده جدی بودن قضیه پوکو برای ورود به بازار لپتاپ ها است و از آنجایی که این حرکت در شرکت ثبت استاندارد های هند به رسمیت رسیده است باعث شده است تا انتظارات برای رونمایی یک لپتاپ از سوی این زیر برند معروف این روز های بازار گوشی هیا هوشمند بالا رود.

اگر تولید لپتاپ در خط تولید این شرکت باشد شاهد همکاری هایی با برند هایی همچون اینتل و AMD برای بخش تراشه و انویدیا و یا رادئون برای بخش کارت گرافیک داشته باشد. درکل افزایش کارایی نسبت به قیمت نهایی دستورالعملی است پوکو برای آن می جنگد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر