احتمال رونمایی هواوی میت V تا پایان ۲۰۲۱

احتمال رونمایی هواوی میت V تا پایان ۲۰۲۱

شرکت چینی هواوی در نظر دارد تا جایگزین مناسبی برای سری گوشی های هواوی میت ایکس پیدا کند. اما حالا با ارائه نام میت V این واقعیت را به وجود آورده است که یک گوشی هوشمند و بسیار جذاب با نمایشگر تاشو که شباهت زیادی به گوشی های تاشو موجود در بازار است عرضه خواهد کرد.

شکل کلی و طراحی اولیه این نسخه توسط رسانه ها منتشر شده و شباهت بسیار زیادی به گوشی های گلکسی زد فولد ۳ سامسونگ و همچنین موتورولا موتو ریزر دارد. اما چینش دوربین و همچنین سخت افزار در نظر گرفته شده برای این نسخه، قدرتمندتر از نسخه های مشابه خواهد بود.

گوشی هواوی میت V احتمالا از تراشه کایرین ۹۰۰۰ استفاده خواهد کرد و این یعنی یک قدرت بزرگ برای هواوی خواهد بود. این پردازنده جدیدترین محصول HiSilicon که با همکاری با شرکت چینی هواوی به ارمغان آورده و قرار است به زودی مورد ساخت و استفاده قرار دهند.

احتمال رونمایی هواوی میت V تا پایان سال جاری بسیار زیاد است و با نزدیک بودن به رویداد اکتبر هواوی، شایعات زیاد درمورد ساخت و تولید این محصول وجود دارد. یکی از ویژگی های جالب این نسخه، طراحی با کیفیت و همچنین بهره‌گیری از سخت افزار قابل قبول است که هواوی برای این نسخه در نظر گرفته است.

احتمال نامگذاری V از تاشو بودن گوشی به این شکل است که ایده اصلی را برای این شرکت چینی به ارمغان آورده است تا نامگذاری را به این شکل انجام دهد. عملکرد قابل قبول هواوی در ساخت هواوی میت ایکس باعث شده تا نگاه مثبتی به این نسخه که قرار است ساخته شود داشته باشیم.

کانسپت و طراحی اولیه گوشی تاشو هواوی میت V

احتمال رونمایی هواوی میت V

طبق نسخه قبلی گوشی تاشو هواوی می‌توان حدس زد در این نسخه نیز شاهد شبکه ۵G باشیم که از سرعت و قدرت بیشتری نسبت به نسخه قبل برخوردار خواهد بود. همچنین احتمال این وجود دارد که برای اولین بار شاهد بهره‌گیری از نسخه اولیه شبکه ۶G داخل این گوشی باشیم که دستاورد بزرگی برای این شرکت چینی خواهد بود.

در تاریخ ۲۱ اکتبر هواوی رویداد رسمی خود را برگزار خواهد کرد و احتمال می‌رود در این رویداد از گوشی هواوی میت V رونمایی کند. تا زمان رونمایی قطعا اطلاعات و مشخصات زیادی از طراحی و همچنین سخت افزار این گوشی تاشو هواوی در دسترس قرار خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر