اخبار مربوط به آیفون ۱۳ زودتر از موعد شروع به افشا کردند

گسترش حافظه داخلی از طریق کارت میکرو SD در آیفون ها امکان پذیر نیست. شما تنها آنچه را که حافظه داخلی شما دارد، دریافت می کنید. به طور معمول، مقدار ظرفیت حافظه آیفون با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی شروع می شود و تا ۵۱۲ گیگابایت ادامه دارد حال هم خبر هایی می رسد که در سری آیفون ۱۳ شاهد حافظه داخلی ۱ ترابایتی خواهیم بود.

امسال اپل نسخه ۶۴ گیگابایتی را برای مدل های پرو فاش کرد و ۱۲۸ گیگابایت را به مقدار استاندارد تبدیل کرد. حال یک فاش کننده پیشنهاد می کند یک گام جلوتر را ببنیم و حافظه داخلی ۱ ترابایتی را در مدل های آیفون ۱۳ به ذهن آوریم.

حالت عکاسی در شب آیفون 12

اگر تعجب می کنید، حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی توسط اپل ر سال ۲۰۱۸ رونمایی شد. آیفون XS اولین موردی بود که از حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت بهره می بر. در حال حاضر، ما می توانیم مدل ها ۶۴، ۱۲۸ و ۲۶ یگابایتی برای مدل های مینی و استاندارد را شاهد باشیم.

در حالی که آیفون ۱۲ پرو دارای نسخه ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی است. امسال آنها نسخه ۶۴ گیگابایتی را برای نسخه های آیفون ۱۲ پرو کنار گذاشتند.

پیکربندی احتمالی آیفون ۱۲

سال آینده، آنها همچنین ممکن است شاهد نسخه حافظه اخلی ۶۴ در مدل های آیفون ۱۲ نباشیم. نسخه حافظه ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایتی برای مدل های آیفون ۱۲ پرو. حافظه یک ترابایتی برای آیفون ۱۲ توسط، یون پروسر یک فاش کنند مشهور اپل، اشاره شده است. اما آیا این منطقی است ؟ حافظه ۵۱۲ گیگابایتی در سال ۲۰۲۰ بیش از اندازه کافی به نظر می رسد و ۱ ترابایتی هم دیوانه کننده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ماژول دوربین سری آیفون 12

ضبط ویدیو ۸K

اپل کاملا اثبات آینده است. سری آیفون ۱۲ پرو روی دوربین متمرکز است. پیشرفت دوربین توسط اپل واقعا برای عکاسی از تلفن همراه افزایش می دهد. با کیفیت تصویر بالات، اندازه بزرگتری را ارائه می دهد. در حال حاضر، آیفون از ضبط فیلم ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند.

اما در آینده نزدیک، احتمالا نسل بعدی آیفون ها یعنی سری آیفون ۱۲ از ضبط فیلم ۸K پشتیبانی خواهد کرد. فضای بسیار بیشتری طول خواهد کشید و سپس مزیت حافظه داخلی ۱ ترابایتی را شاهد خواهیم بود. البته ضبط ویدیو ۸K را قبلا در گلکسی S20 شاهد بودیم. صحبت کردن در مورد اندازه هم که بشود یک فیلم ۵ دقیقه ۸K حدود ۳ گیگابایت حافظه S20 را اشغال می کند.

چه اطلاعاتی در مورد آیفون ۱۳ می دانیم ؟

خیلی زود برای اپل آیفون ۱۳ و شایعات منتشر شده است. با این حال، ما می دانیم که بریدگی در آیفون ۱۳ از بین نمی رود. پیش از این، درباره آینده ناچ در آیفون ها چیز هایی شنیده ایم. بر این اساس، ممکن است یک برش نازک تر از آنجه در حال حاضر استفاده شده است، ببینیم.

شایعات در مورد صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی وجود دارد که متاسفانه راه خود را به سری آیفون ۱۲ باز نمرد. و سرانجام گمانه زنی در مورد مدل بی سیم ایفون ۱۲ پرو وجود دارد. آنچه می خواهید در آیفون ۱۳ ببینیم را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر