اختلال حالت دارک مود توییتر برای برخی از کاربران

اختلال حالت دارک مود توییتر برای برخی از کاربران

کاربران توییتر دچار مشکلاتی در بخش نایت مود خود شده اند و با فعال شدن این حالت باعث می شود تا تنظیمات دیگر آنها در این شبکه اجتماعی از بین برود و به نوعی شاهد ذخیره نشدن تنظیمات هستیم که در این حالت برای کاربران رخ می دهد و مشکل بزرگی محسوب می شود.

بدون کار کردن با حالت دارک مود تمامی حالت ها برپا هستند اما با اضافه شدن این حالت باعث می شود تا شاهد اتفاقات بدی باشیم که برای این نرم افزار رخ می دهد و باعث شده تا کاربران زیادی از سراسر دنیا برای این نرم افزار شاکی شوند و تقاضای بروزرسانی جدید کنند.

توییتر با توجه به کندی در ایجاد تغییرات ، به ویژه تغییراتی که کاربران برای آن التماس می کنند (با نگاه به شما ، ویرایش توییت) ، به طرز شگفت انگیزی امتحان زمان را تحمل کرده است. وقتی تغییراتی ایجاد می کند ، اغلب به نفع کاربران نیست و مورد پسند آنها نیست.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اکنون به نظر می رسد که متأسفانه این دو مسیر عبور کرده است ، با تغییراتی در مضمون تاریک توییتر ، که اجرای آن برای شبکه های اجتماعی زمان زیادی می برد ، با تغییراتی که احتمالاً تعداد کمی از کاربران به هر حال درخواست کرده اند ، بهم ریخته است.

چندی پیش بود که توییتر “Lights Out” را اجرا کرد ، نسخه حالت تاریک آن برای استفاده از برنامه در شب بود. یا وقتی واقعاً دیدن Twitter را در یک موضوع تاریک ترجیح می دهید. در واقع ، توییتر به جای فقط دو گزینه سه گزینه ارائه داد ، با “کم نور” جایی در وسط سکوت “پیش فرض” و “چراغ خاموش” نشسته است.

اختلال حالت دارک مود توییتر

با این حال ممکن است کاربرانی که توییتر خود را در یک مرورگر وب باز کرده اند ، غافلگیرکننده یا تکان دهنده باشند. برخی از آنها که حساب خود را برای استفاده از “کم نور” مایل به آبی تنظیم کرده اند ، با موضوع بسیار سیاه استقبال می شوند. بدتر از این ، کسانی که تنظیمات تاریک آنها کاملاً نادیده گرفته می شود ، به طور بالقوه با مراجعه به Twitter.com چشم هایشان را می سوزانند.

طبق گفته غول شبکه های اجتماعی ، فقط یکی از این موارد در نظر گرفته شده است. این تنظیمات مرورگر توییتر را برای اتخاذ تنظیمات روشن یا تاریک سیستم عامل اصلی تنظیم کرده بود ، صرف نظر از موضوعی که کاربران برای توییتر انتخاب کرده اند. از آنجا که سیستم عامل ها فقط گزینه های تاریک یا روشن دارند ، “Dim” عملاً نادیده گرفته شد.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر