نرم افزار ضد اسپم اینستاگرام باعث ایجاد اختلال شد

نرم افزار ضد اسپم اینستاگرام باعث ایجاد اختلال شد

شرکت اینستاگرام اعلام کرده است برخی از کاربران این شبکه اجتماعی دچار برخی از مشکلات فنی شده اند که باعث می شود تا کاربران این برنامه نتوانند از حالت ها و قابلیت هایی مانند گذاشتن هشتک برای این برنامه استفاده کنند.

استفاده از هشتگ blacklivesmatter برای تمامی کاربران مسدود می باشد و هر کاربر بعد از نوشتن این هشتگ با خطای اینکه این کلمه جزو سیستم نمی باشد مواجه می شود که طبق گفته های اینستاگرام توسط هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی و فناوری ضد اسپم مدیریت می شود.

این قابلیت به صورت دستی تنظیم نمی شود و خود اینستاگرام با نوشتن یک برنامه با هوش مصنوعی توانسته است این حالت را اجرایی کند که بسیار خاص و عالی محسوب می شود و گفته می شود بخاطر اتفاقات اخیر این برنامه به صورت خودکار اقدام به این کار کرده است.

نرم افزار ضد اسپم اینستاگرام به خاطر این بیشتر فعال شده است که کاربران زیادی برای استفاده از هشتگ blacklivesmatter اقدام کرده اند که برنامه به صورت پیشفرض تمامی این هشتگ ها را به عنوان هرزنامه و یا یک ویروس شناسایی کرده است برای اکثر کاربران در دسترس نمی باشد.

در همین راستا این شرکت اعلام کرده است اینستاگرام در حال کار کردن بر روی یک حالت ویژه می باشد که این اتفاقات را از بین می برد و کاربران با تعداد بسیار زیادی از یک هشتگ می توانند استفاده کنند و برنامه آنرا هرزنامه محسوب نکند که حالت خوبی توسط اینستاگرام محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نرم افزار ضد اسپم اینستاگرام باعث ایجاد اختلال شد

نرم افزار ضد اسپم اینستاگرام

استفاده از یک هشتگ مخصوص آن هم در یک بازه زمانی بسیار کوتاه و با حجم بسیار بالا باعث شده است تا شاهد بروز ایجاد خطا در سیستم های اینستاگرام باشیم که این هشتگ ها را جزو اطلاعات مخرب و غیره شناسایی می کند.

مارک زاکربرگ مدیرعامل شرکت های اینستاگرام و فیس بوک اعلام کرده است به زودی این مشکل به صورت بروزرسانی درون برنامه و بدون آپدیت رفع خواهد شد و کاربران با اینگونه خطاها مواجه نخواهند شد و این خبر در توییتر شخصی خود این شخص منتشر شده است.

سیستم ضد اسپم اینستاگرام به خاطر به وجود مشکلات بسیار زیاد و برای اینکه یک مقابله گیری برای ربات ها باشد این سیستم را راه اندازی کرده است که متاسفانه بخاطر زیاد بودن حجم استفاده از یک هشتگ باعث ایجاد چنین هشدار هایی از سوی برنامه برای کاربران بوده ایم.

همچنین این برنامه در حال بهبود بخش آپلود استوری می باشد، مارک زاکربرگ بخاطر دسترسی دادن به پست های دونالد ترامپ در فیسبوک مورد محکوم قرار گرفته است و کارمندان زیادی علیه این شخص انتقاد داشته اند که برخی نیز عوامل داخلی را باعث ایجاد مسدود شدن این هشتگ اعلام کرده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر