اخطار گلکسی واچ سامسونگ به شستن دست ها

اخطار گلکسی واچ سامسونگ به شستن دست ها

این روزها اکثرا تمامی مردم دنیا می دانند که یکی از راه های مقابله با ویروس کرونا شستن دست ها می باشد که به صورت رسمی در تمامی کشور های دنیا این امور بهداشتی با دقت بسیار بالا و با وسواس بسیار زیادی را برای مقابله و مبتلا نشدن به این ویروس بسیار خطرناک را انجام می دهند.

شرکت های زیادی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و برای اینکه بتواند به نوعی سهمی در این داشته باشند که مردم را از رعایت نکردن برخی از مسائل که قطعا باعث جلوگیری آنها خواهد شد را انجام داده اند و برنامه های مختلفی را از سوی خود عرضه کرده اند.

سامسونگ نیز یکی از این شرکت های بزرگ می باشد که برای جلوگیری از شیوع بیش از حد این ویروس به کمک کاربران خود آمده است و با عرضه نسخه جدید سیستم عامل برای ساعت های هوشمند خود این قابلیت را اجرایی و آماده کرده است.

در این برنامه شاهد اخطار گلکسی واچ سامسونگ هستیم که مانند یک پرستار دلسوز برای کاربر هر ۲ ساعت یک بار هشدار می دهد که دست های خود را بشوید و با تایمری که در این برنامه به کار برده شده است که حدود ۲۰ ثانیه را برای برای شستن دست ها در نظر گرفته است.

این قابلیت همچنین نشان می دهد که شما در دفعه قبلی چند ثانیه دست های خود را شسته اید و در طول هفته نیز به صورت مداوم برای اینکه شما به وسایلی که خارج از خانه وارد شده است دست نزنید نیز هشدار های مختلفی را برای کاربر منتشر می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اخطار گلکسی واچ سامسونگ به شستن دست ها

اخطار گلکسی واچ سامسونگ

سامسونگ این قابلیت را توسط مهندسان خود راه اندازی کرده است و آنرا برای تمامی کاربران خود که از ساعت های هوشمند مختلف این شرکت استفاده می کنند قرار داده است، همچنین سامسونگ این برنامه را توسط مهندس هایی که در حالت دورکار می باشند راه اندازی کرده است.

همچنین این شرکت اعلام کرده است نسخه های دیگر این برنامه در حالت اپلیکیشین به گوشی ها و تبلت های سامسونگ نیز اضافه خواهد شد تا کاربران را برای شستن دست ها و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی خبردار کند که قطعا اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد.

این شرکت کره ای کار های بسیار زیادی را در نظر دارد تا از بین رفتن کامل این ویروس خطرناک عرضه کند و گفته می شود برنامه های زمانی این شرکت عرضه برخی از محصولات و کیت های پزشکی به تمامی دنیا می باشد که قرار است از ماه آینده به طور کامل عرضه شود.

سامسونگ جزو شرکت هایی بوده است که کمک های مالی زیادی برای مقابله با این ویروس صرف کرده است و قصد دارد حالا در بخش نرم افزاری نیز دست به این حرکت بزند و ما شاهد این خواهیم بود که اتفاقات بسیار جذاب و خاصی از سوی سامسونگ برای انواع پلتفرم های این شرکت عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر