ادامه تست های لوتوس Evija : خودرویی در سبک جهانی

ادامه تست های لوتوس Evija : خودرویی در سبک جهانی

شرکت لوتوس که با نام آزمایشی هایپر کار شروع به کار کرده است و خودروی جدیدی از سمت شرکت لوتوس با نام Evija خواهد بود، سری اولیه این محصول در کشور های انگلستان و ایتالیا به فروش رسیده است و در بازار های این کشور ها در حال فروش می باشد.

در سری دوم این خودرو دارای مشخصات فنی زیادی خواهد بود و یکی از این قابلیت ها وجود سیستم تعلیق خواهد بود و دارای بدنه کاملا فیبرکربنی خواهد داشت، این خودرو از سیستم هیدرولیک نیز استفاده خواهد کرد و از سیستم آیرودینامیک فعال بهره خواهد برد.

گوان کرشاو تمامی تست های این خودرو را بر عهده دارد و تمامی تست های ممکن را بر روی خودرو انجام می دهد تا تمامی مشکلات و عیب های فنی این خودرو را قبل از تولید ترمیم و درست کنند، این شخص بعد از هر روز که تغییری در خودرو ایجاد می کنند در پایان روز شروع به راندن این خودرو در پیست مخصوص شرکت لوتوس را انجام می دهد.

ادامه تست های لوتوس Evija : خودرویی در سبک جهانی

این شخص در گفت و گو با خبرنگاران درمورد پیشرفت و روند تولید سری دوم این خودرو گفته است علاوه بر ادامه تست های لوتوس Evija در فکر طراحی و اضافه کردن بخش های دیگر به این خودرو می باشد که برای هر چه بهتر شدن طراحی و قدرت فنی خودرو خواهد شد.

همچنین کرشاو یکی از رئیس های بخش فنی این شرکت محسوب می شود و تست تمامی قسمت های فنی این خودرو و عیب یابی این خودرو به عهده این شخص می باشد، وجود هرگونه مشکل در این خودرو نیز باعث نشان ضعف این شخص در دقت به عیب یابی این خودرو خواهد بود.

کرشاو در گفت و گو با خبرنگاران اینگونه درمورد وضع طراحی و تست های این خودرو یاد کرد و به نوعی با اشاره به نوع متفاوت تست خودرو و عیب یابی مدرن برای خبرنگاران در گفت و گویی که انجام داد از نحوه عملکرد این تیم اینگونه توضیح داد.

ادامه تست های لوتوس Evija : خودرویی در سبک جهانی

گوان کرشاو

ما برای تست این خودرو از قوانینی جدید و مدرن استفاده کرده ایم، ما این خودرو را به لایه های مختلف تقسیم بندی کرده ایم و این خودرو را فقط در حالت مکانیکی تست می کنیم تا عیب های این خودرو را به دست بیاوریم تا بعد از رد شدن از این مرحله به قسمت دوم که بخش الکتریکی می باشد خواهیم پرداخت.

ما با این لایه بندی می توانیم به طور کامل و دقیق به عیب این خودرو دست بیابیم و بتوانیم تمامی نقاط ریز و حساس این خودرو را تشخیص دهیم، همچنین ما از تمامی مراحل این خودرو با خبر هستیم و ادامه تست های لوتوس Evija را تا به اتمام رسید آن ادامه خواهیم داد.

ادامه تست های لوتوس Evija : خودرویی در سبک جهانی

ادامه تست های لوتوس Evija : عیب یابی در قامت پیست اروپایی

یکی از مزیت های بزرگ این خودرو وجود نیروی گشتاور مساوی بین تمامی چرخ ها می باشد که باعث می شود سرعت و قدرت این خودرو به صورت فوق العاده ای افزایش بیابد و در نتیجه باعث خواهد شد تا سرعت و عملکرد این خودرو نسبت به دیگر خودرو ها سریع تر و دارای قدرت شتاب گیری فوق العاده ای باشد.

کرشاو که حدود ۳۰ سال است که با لوتوس همکاری می کند درمورد این بخش گفته است: برای من که این همه سال است در صنعت خودرو حضور دارم همچنین خودرو با نیروی گشتاور بالا یک رویا بود که توانستیم با نیروی های مستعد و کار آمد این کار را به صورت عملی به دست بیاوریم.

قدرت ورودی و خروجی این خودرو به صورت مساوی بوده است و هرگونه خروجی در این محصول رخ دهد آن طرف نیز در قسمت خروجی این محصول وجود خواهد داشت، به گفته مدیرعامل لوتوس ادامه تست های لوتوس Evija ادامه دار خواهد بود و تا سال ۲۰۲۰ خبری از عرضه سری دوم این محصول برای بازار های جهانی نخواهیم بود و باید منتظر زمان عرضه این محصول باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر