ادامه روند مثبت تسلا در فروش محصولات در چین و دیگر کشور ها

ادامه روند مثبت تسلا در فروش محصولات در چین و دیگر کشور ها

افرادی که فکر می کردند با شیوع ویروس کرونا سهام و بخش فروش تسلا مواجه با کاهش خواهد بود به شدت دچار اشتباه شدند و حالا این شرکت تسلا موتورز است که با قدرت هر چه بیشتر و فروش قابل توجه تر اقدام به تولید و فروش محصولات خود در کشور های مختلف دنیا کرده است.

عنوان برترین تولید کننده خودرو از سال ۲۰۲۰ به تسلا واگذار شد و با شکست تویوتا همراه بود، تسلا چالش های زیادی از زمان فعالیت خود سپری کرده و حالا در چین با فروش قابل توجهی مواجه شده و همین اتفاق باعث شده تا عملکرد دوباره خود را توسعه دهد.

در زمان شیوع ویروس کرونا تسلا شروع به تولید مجدد و روند مثبتی برای خود ایجاد کرده و در نهایت شاهد خروجی جذاب و هیجان انگیز هستیم که این شرکت در ایده آل ترین اتفاق ممکن توانسته برای خود عملی و اجرایی کند و در نهایت حالت های خوبی داشته باشد.

ادامه روند مثبت تسلا در فروش و در نسخه Y بسیار زیاد بوده است. مدیر فروش تسلا در بیانیه ای اعلام کرد: در کشور چین شاهد استقبال بی نظیر از سری X وY بودیم که ما را مجبور به تولید مجدد و انبوه درمورد این نسخه ها و فروش مجدد در بازار های چین و دیگر کشور ها کرد.

آمار فروشی که از سوی تسلا منتشر شده نشان دهنده موفقیت چشمگیر این شرکت در زمان شیوع ویروس کرونا بود که با عملکرد و به دست گرفتن روند مثبت توانسته از خود به ثبت برساند و در نهایت خروجی خاص و هوشمندانه ای از خود به نمایش بگذارد و به همراه داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ادامه روند مثبت تسلا در فروش محصولات

ادامه روند مثبت تسلا در فروش محصولات

خودرو هایی که در سه ماهه اول سال به فروش رسیده ۱۸۴ هزار دستگاه بود که ۱۰۰ هزار دستگاه بیشتر از تحلیل کارشناسان بوده است، این اتفاق در حالی افتاده است که تسلا یکی از کارخانه های خود در کالیفرنیا را از دست داده بود و بخاطر کرونا حدود یک ماه تعطیل شده بود.

ارزش سهام این شرکت نیز رو به رشد است و شاهد افزایش قابل توجه ارزش این شرکت هستیم که نسبت به دیگر شرکت ها روند صعودی دارد و در نهایت باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق العاده کاربردی برای این شرکت اتفاق بیافتد.

افزایش مثبت و خوب ارزش تسلا در کنار عملکرد عالی برای بخش تولید خودرو اتفاق افتاده است و تسلا در عجیب ترین حالت ممکن توانسته کیفیت خودرو های خود را افزایش دهد و در نهایت شاهد حالت های جذاب و کاربردی درمورد خودرو های الکتریکی این شرکت خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر