ادامه فعالیت اوبر در لندن : دادگاه به سود یک ایرانی

اوبر حق ادامه فعالیت در لندن را به دست آورد. این شرکت سوارکاری در حال تصمیم گیری بود که توسط حمل و نقل برای لندن (TfL) در نوامبر سال گذشته اتخاذ شد. تنظیم کننده معتقد بود که اوبر “مناسب و مناسب” نیست و از زمان ورود به شهر در ماه مه ۲۰۱۲ “الگویی از شکست” را نشان داده است. اما اوبر با ارزیابی مخالفت کرد و در دسامبر گذشته درخواست تجدیدنظر کرد.

دادرسی چهار روزه ، که در ۱۴ سپتامبر آغاز شد ، منجر به تصمیم امروز معاون رئیس دادگاه Tanweer Ikram شد. وی در پایان گفت: “علی رغم شکست های تاریخی آنها ، اکنون آنها را فردی مناسب و مناسب برای داشتن مجوز اپراتور PHV [وسیله اجاره شخصی] لندن می دانم.”

بعدا مشخص شد که “صادر شده” در اواخر روند درخواست شرکت ظاهر شده است. TfL این موارد را در نوامبر ۲۰۱۹ ، زمانی که تصمیم گرفت مجوز شرکت را تمدید نکند ، یادداشت کرد. تنظیم کننده در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داد: “یک مسئله اساسی شناسایی شده این بود که تغییر در سیستم های Uber به رانندگان غیر مجاز اجازه می دهد عکس های خود را در حساب های دیگر راننده Uber بارگذاری کنند.

ادامه فعالیت اوبر در لندن : دادگاه به سود یک ایرانی
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ادامه فعالیت اوبر در لندن

“این به آنها این امکان را می دهد که مسافران را به عنوان راننده رزرو شده انتخاب کنند ، که حداقل در ۱۴۰۰۰ سفر اتفاق افتاده است – امنیت و امنیت مسافر را به خطر می اندازد.” TfL پذیرفت که اوبر برای رفع این خلأهای فنی گام برداشته است. اما همچنین متقاعد نشده بود که این شرکت می تواند از بروز مشکلات مشابه در آینده جلوگیری کند.

طبق حکم ، اوبر اعتراف کرد که “در هنگام دادرسی” اشتباهاتی انجام شده است. همچنین ادعا شد که این تجارت با تجارت سال ۲۰۱۷ متفاوت است. تیم وارد QC ، نماینده Uber ، استدلال کرد که فقط ۲۴ راننده از اشکال مربوط به عکس استفاده کرده اند. وی گفت این مشکل “بومی یا گسترده نیست” و همه موارد برجسته شده توسط تنظیم کننده حل شده است. با این حال استدلال تنظیم کننده بر اساس کل تاریخ شرکت بود. ماری دیمیتریو ، نماینده TfL ، گزارش شده است در طی دادرسی چهار روزه: “شما باید کل تصویر را ببینید و از خود بپرسید: آیا این به اندازه کافی خوب است ، یا آیا این الگوی نقض یک مشکل را نشان می دهد ، یعنی یک خطر مداوم برای مسافران.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر