با افزایش رقابت ،سونی بر روی ادعای سریعترین کنسول جهان PS5 استوار است

PS5 قدرتمند خواهد بود ولی شاید نه آنقدر

آیا سونی بر ادعای سریعترین کنسول جهان PS5 خواهد ایستاد

PS5 قدرتمندترین کنسول موجود در بازار خواهد بود؟ احتمالاً – اما در حالی که یک لیست شغلی توسط Sony Interactive Entertainment از نسل بعدی پلی استیشن ۵ به عنوان “سریعترین کنسول جهان” نام برده بود ، به نظر می رسد تصمیم سونی تصمیم گرفته است تا ادعای خود را تجدید نظر کند.

لیست شغلی مورد نظر برای یک مدیر ارشد مهندسی ابر بود ، در ابتدا گفت که متقاضی می تواند موفق به “ساخت زیرساخت ابری نسل بعدی” کمک کند ، و “همچنین یکی از رهبران یک تیم نخبه خواهد بود که بسیار هیجان زده برای راه اندازی است. سریعترین کنسول آینده جهان (PS5) در سال ۲۰۲۰. ”

اما اکنون ، همه ذکر PS5 حذف شده است ، صرفاً با بیان اینکه این نقش شامل “مدیریت سیستم های توزیع شده با قدرت ۱۰۰+ میلیون کنسول PS4 می شود که تجربه های بازی همهجانبه را ارائه می دهند”.

با افزایش رقابت ،سونی بر روی ادعای سریعترین کنسول جهان PS5 استوار است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اما همه چیز در مورد قدرت نیست

دیدن این ادعا حذف شده خیلی تعجب آور نیست؛ به محض انتشار این لیست در اخبار ، سونی باید از ادعای خود  نسخه پشتیبان تهیه کند ، که پشتیبانی از نسخه PS5 و رقیب آن یعنی Xbox Scarlett دشوار است. (مایکروسافت در نسل فعلی نیز از این مزیت استفاده می کند ، Xbox One X از PS4 Pro قدرتمندتر است.)

کیت های اختصاصی برای هر دو کنسول در حالت عادی قرار دارند ، اما می توان در پاسخ به هر مسئله ای که devs ها تجربه می کنند ، سخت افزاری یا نرم افزاری را تغییر داد – البته به طراحی واقعی کنسول اشاره ای ندارد.

ما در مورد قابلیت های فنی هر دو کنسول ، مقدار قابل قبولی می دانیم ، با اطلاعیه قطرات خوراک در مورد همه چیز از قابلیت ۸K ، ردیابی اشعه و درایوهای حالت جامد که به دنبال بالا بردن PS5 و Xbox Scarlett بالاتر از همتایان نسل فعلی خود هستند. آنها حتی همان معماری zen 2 و navi را در سمت پردازش به اشتراک می گذارند.

مثل همیشه ، ما انتظار داریم که عملکرد کنسول تا حدودی معادل باشد – و سوالات مربوط به بازی های اختصاصی و اکوسیستم عمومی احتمالاً بیشتر از یک عامل تمایز به حساب می آیند ، اما ما گوش به زنگیم تا هر آنچه خبر از یکی از این کنسول ها انتشار شود ما با شما به اشتراک می گزاریم .

___ با سیم پو همراه باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر