خدمات رایگان AT&T تا سه ماه برای پرستاران و پزشکان

خدمات رایگان AT&T تا سه ماه برای پرستاران و پزشکان

شرکت مخابراتی و اینترنتی AT&T عملا وارد کار شده است برای اینکه خدمتی به جامعه پزشکی و قدردانی از زحمات پرستاران و پزشکان داشته باشد خدمات خود را برای این قشر از جامعه رایگان کرده است، این طرح شامل پروژه FirstNet می باشد.

این شرکت به طور رسمی اعلام کرده است پرستاران و یا پزشکانی که می خواهند در این طرح قرار بگیرند باید وارد سایت این شرکت شوند و بعد از ثبت نام و وارد کرن برخی از مشخصات، اینترنت و خدمات رایگان AT&T را دریافت خواهند کرد.

خدماتی که AT&T برای پرستاران و پزشکان در نظر گرفته است اینترنت نامحدود با سرعت بسیار بالا می باشد که می توانند از آن استفاده کنند، همچنین یک قابلیت دیگر که پرستاران و پزشکان می توانند از خدمات تماس تلفنی این شرکت که صورت رایگان عرضه خواهد شد استفاده کنند.

خدمات رایگان AT&T تا سه ماه به طور مستقیم به این مدافعان سلامت عرضه خواهد شد و طبق گفته های مدیر این شرکت اصلا اصرار خاصی از یک ارگان دولتی نبوده است و این شرکت به میل شخصی خود این حرکت را انجام داده است و خود را می خواسته است شریک کار پرستاران و پزشکان کند.

پروژه و یا طرح FirstNet که شرکت AT&T عرضه می کند حدود ۴۵ دلار ارزش دارد که برای افراد غیره فعال می باشد و می توانند با پرداخت کردن این طرح را دریافت کنند که به جامعه پزشکی آمریکا به صورت سه ماهه رایگان فعال شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خدمات رایگان AT&T تا سه ماه برای پرستاران و پزشکان

خدمات رایگان AT&T

این خدماتی که این شرکت ارائه کرده است برای اولین بار نبوده است و در اولین هفته های شیوع ویروس کرونا شاهد عرضه اینترنت برای تمامی کاربران خانگی این شرکت بودیم که برای تشویق مردم در خانه ماندن را ارائه کرده بود که بسیار هم کارآمد بود.

AT&T برنامه های خدماتی بسیار زیادی را برای کادر درمانی بیمارستان ها در نظر گرفته است و گفته می شود می خواهد برای بیمارستان ها شبکه ۵G راه اندازی کند تا کادر درمانی دچار هیچ مشکلی در ارتباطات خود نباشند و این یک مزیت بسیار بزرگ.

شرکت های دیگری مانند Verizon و T-Mobile نیز دست به کمک کردن به کاربران و مردم کرده اند و هرکدام به نحوی در حال خدمات رسانی به جامعه به افراد و پزشکان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا می باشد، اما خدمات AT&T نسبت به دیگر شرکت ها بسیار خاص و متفاوت می باشد.

همچنین این شرکت اعلام کرده است برنامه های زیادی را برای ارائه خدمات رایگان برای کاربران خود در نظر دارد و می خواهد تمامی آنها را در سال ۲۰۲۰ و در شرایط کنونی برای راحتی کاربران عرضه کند، در ایران نیز شرکت مخابراتی رایتل بسته هایی را برای پرستاران و پزشکان در نظر گرفته است که آنها را در تمامی بیمارستان های کشور توزیع کرده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر