موزیلا به دنبال ارائه دادخواست بی طرفی است

ایمی کیتینگ گفت : همانطور که در گذشته هم گفتیم ، این مبارزه به پایان نرسیده است . این تصمیم موضوعاتی را از اهمیت ویژه ای برای حمایت از مصرف کنندگان و اینترنت آزاد باز می کند و ما مشتاقانه برای ادامه مبارزه برای حفظ بی طرفی خالص به عنوان یک حقوق اساسی دیجیتال به رئیس ارشد حقوقی موزیلا مطرح می کنیم .

به دنبال حکم دادگاه فدرال در اکتبر گذشته مبنی بر تائید تصمیم FCC به رهبری جمهوری خواه مبنی بر بازگرداندن حمایت های خنثی خالص ، موزیلا قول داد که نبرد خوب را ادامه دهد . این دعوا از جمعه گذشته ادامه یافته است ، زیرا موزیلا دادخواستی را به دادگاه تجدید نظر مدار D.C ارائه داد تا پرونده بی طرفی خود را تکرار کند .

دادخواست موزیلا خواهان این است که یا در هیئت اصلی قضات و یا در عوض مکمل کامل قضات DC Circuit مجددا این پرونده را تکرار کنند ، زیرا موزیلا تصریح می کند که تصمیم در تضاد با سابقه دیوان عالی است و به دلیل اینکه شامل سوالات اهمیت استثنایی است . اکنون دادگاه باید تصمیم بگیرد که آیا اجازه می دهد جلسات جلوتر از جلسات دادگاه قرار بگیرد یا نه .

دادخواست موزیلا بیشتر به عنوان یک سرویس حامل معمولی ، در مورد طبقه بندی مجدد FCC از باند پهن به عنوان یک سرویس اطلاعاتی ، که باند پهن را بیشتر مانند یک ابزار عمومی رفتار می کند ، در معرض مقررات بسیار دقیق تری قرار می دهد . دادخواست موزیلا همچنین عدم موفقیت FCC در پرداختن به رقابت و آسیب در بازار را ذکر می کند ، با استناد به اینکه FCC نتوانسته است هیچ تحلیل معناداری را در مورد اینکه آیا قوانین ضد انحصار و حمایت از مصرف کننده در عمل ، مانع از انسداد و جلوگیری از تحریم می شود ، ارائه دهد .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ارائه دادخواست

در حالی که تصمیم اکتبر تا حد زیادی مورد تحسین FCC فعلی و رئیس آن آجیت پای قرار گرفت ، با یک نتیجه گیری جدی تحویل داده شد : FCC در پیشگیری از قوانین بی طرفی دولت در مرز های خود پیشی گرفت .

این اساسا ایالت هایی مانند کالیفرنیا ، تگزاس ، نیوجرسی ، مونتانا و نیویورک را آزاد می کند تا قوانین بی طرفی خود را تصویب کنند .

مطمئنا مبارزه برای بی طرفی خالص همانطور که در سال ۲۰۲۰ به سر می بریم ، پر جنب و جوش خواهد بود ، و این یک موضوع مهم مبارزات انتخاباتی برای امیدوارکنندگان ریاست جمهوری همچون بزنی سندرز و الیزابت وارن شده است .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر