ارتقا خودرو لکسوس LFA به مناسبت ده سالگی

ارتقا خودرو لکسوس LFA به مناسبت ده سالگی

خودرو لکسوس LFA یکی از کمیاب ترین و البته خاص ترین خودرو های شرکت لکسوس بشمار می رود، این شرکت به مناسب دهمین سالگرد تاسیس شرکت نسخه پیشرفته این خودرو را منتشر کرد و طبق گفته شرکت فقط چند نسخه تولید خواهد شد و قطعا قیبمت بالایی خواهد داشت.

در این نسخه تمرکز زیادی روی موتور شده و شاهد استفاده از موتور V10 با حجم ۴.۸ لیتر هستیم که یک خروجی جذاب و بسیار خاص را از خود به نمایش گذاشته است. در کنار خروجی قابل قبول شاهد به وقوع پیوستن طراحی خاص و بسیار هوشمندانه از سوی لکسوس برای این نسخه هستیم.

قدرت موتور این خودرو به ۵۵۲ اسب بخار رسیده و شاهد خروجی قابل قبول و بسیار هوشمندانه از سوی لکسوس هستیم که در ارائه حالت های جذاب و بسیار کاربردی توانسته یک خروجی هوشمندانه ایجاد کند و از لحاظ فنی نسبت به نسخه اصلی ارتقا داده شود.

ارتقا خودرو لکسوس LFA در طراحی داخلی نیز تاثیر گذار بوده و شاهد اضافه شدن آیتم های چرمی در صندلی ها هستیم و همچنین پیشرانه خودرو تغییرات زیادی انجام داده و شاهد عملکرد کلی و قابل قبول درمورد این خودرو هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لکسوس از تمامی توان خود برای هر چه باشکوه کردن این خودرو استفاده کرده و یک محصول جذاب و قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته است، از تمامی لحاظ شاهد ارائه کیفیت های قابل قبول و مناسب هستیم که از سوی لکسوس ارائه داده شده و خروجی جذابی ارائه کرده است.

ارتقا خودرو لکسوس LFA

ارتقا خودرو لکسوس LFA

نسخه LFA فقط در ۵۰۰ نسخه تولید شده و یکی از کمیاب ترین خودرو های بازار به شمار می رود که طرفداران زیادی از سراسر دنیا به خود اختصاص داده و با ارائه نسخه جدید نیز به طرفداران این خودرو اضافه خواهد شد. درخواست های زیادی برای نسخه جدید داده شده و لکسوس اعلام کرده در صورت بالا بودن درخواست ها تعداد خودرو های تولید شده توسط این شرکت ارتقا داده خواهند شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر