ارتقا شبکه ۵G تی موبایل تا سال آینده

ارتقا شبکه ۵G تی موبایل تا سال آینده

شرکت بزرگ تی موبایل در راستای توسعه تجهیزات خود و خدمات دهی به کاربران حوزه شبکه و اینترنت وارد مرحله جدیدی از خدمات رسانی شده است که شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و بسیار مناسب هستیم که از سوی این شرکت در حال اجرا و راه اندازی است.

این شرکت علاوه ساخت و نصب دکل های انحصاری در سراسر اروپا، قصد دارد سرویس اینترنتی خود را توسعه دهد و در عین بالا بودن نوع خدمات شاهد اضافه شدن تجهیزات بسیار مناسب برای توسعه فناوری هایی همچون ۵G خواهیم بود که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و یک اتفاق بسیار ایده آل و خاص محسوب می شود.

شبکه ۵G یکی از مهم ترین و البته خاص ترین فناوری های دنیا محسوب می شود که هم سرعت بارگذاری و همچنین پایداری و امنیت در فضای اینترنت را تا حدود زیادی افزایش می دهد و بخاطر همین موضوع است که افراد زیادی به دنبال استفاده از این نوع اینترنت هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ارتقا شبکه ۵G تی موبایل از اواخر سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد و برای سال ۲۰۲۲ به طور کامل راه اندازی خواهد شد و شاهد خدمات دهی بسیار فوق العاده قدرتمند و همچنین پایدار از سوی تی موبایل خواهیم بود که در عین جذاب بودن بسیار هم کاربردی خواهد بود.

این شرکت تا به اینجا حدود ۵۰ دکل در سراسر اروپا نصب کرده و در حال توسعه این تجهیزات نیز است طبق گفته مدیرعامل این شرکت برای افزایش کاربران در دیگر کشور ها مانند ایالات متحده و همچنین آسیا اتفاقات خوبی رقم خواهد زد.

ارتقا شبکه ۵G تی موبایل

همچنین گفته های زیادی وجود دارد که شاهد حضور این شرکت در خاورمیانه مخصوصا در ایران که یکی از شایعات بسیار داغ این روز ها درمورد این شرکت است که به نظر می رسد برنامه ریزی هایی برای حضور در این منطقه را برای فعالیت در نظر گرفته است.

شرکت تی موبایل در سال ۲۰۲۰ برترین اپراتور اینترنتی دنیا شناخته شد و با ثبت ۱ میلیارد کاربر فعال سالانه توانست رکورد بیشتر جذب کاربر برای یک اپراتور را به نام خود کند و رقابت را از شرکت هایی مانند AT&T به دست بگیرد.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر