ارتقا قابلیت سنسور دستی توسط دانشمندان دانشگاه ویسکانسین

ارتقا قابلیت سنسور دستی توسط دانشمندان دانشگاه ویسکانسین

گجت ها و محصولات بسیار زیادی را از سوی اکثر شرکت های بزرگ دنیای برای استفاده از فناوری های مورد نظر مشاهده کرده ایم و این حالت باعث به وجود آمدن یک اتفاق بسیار ویژه و جذاب محسوب می شود که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این حالت را ارائه دهد.

یکی از ویژگی هایی که می توان برای این فناوری در نظر گرفت سنسور های بسیار با کیفیت می باشد که می تواند به افرادی که دچار حادثه شده اند و قسمتی از بدن خود را از دست داده اند یک انتخاب بسیار حرفه ای و مناسب محسوب شود که کارایی بسیار بالایی نیز دارد.

دانشمندان دانشگاه ویسکانسین آمریکا با تحقیق بر روی این موضوع توانسته اند به یک ترکیب عالی دست یابند و با استفاده و بهره گیری از حالت های مختلف حساسیت این سنسور ها را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند که می تواند بسیار عالی و در عین حال جذاب باشد.

ارتقا قابلیت سنسور دستی می تواند برای افراد معلول بسیار کارآمد باشد و با استفاده از این سنسور ها و گجت ها حس های بسیار نزدیک و واقعی نسبت به اشیا که آنها را لمس می کنند داشته باشد که باز هم می توان گفت قابلیتی بسیار جدی و فوق العاده محسوب می شود.

این سنسور ها کاری مانند کف دست و نورون های عصبی که در قسمت زیر پوست قرار دارد را انجام می دهد و با متصل شدن به مغز انسان حسی که در برخورد و لمس کردن با اشیاء وجود دارد را به طور کامل به فرد معلول منتقل می دهد که قابلیتی بسیار جذاب و فوق العاده می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ارتقا قابلیت سنسور دستی

ارتقا قابلیت سنسور دستی

تفاوت این فناوری با دیگر فناوری هایی که درمورد این حوزه انجام گرفته متفاوت می باشد و یکی از حالت های بسیار ایده آل و خاص می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا ایجاد کند که می توان گفت یک ویژگی بسیار خاص و بزرگ محسوب می شود.

شرکت هایی همچون اپل و سامسونگ نیز بر روی این پروژه ها کار می کنند و سرمایه گذاری های عظیمی نیز انجام داده اند که فعلا به هیچ نتیجه ای نرسیده اند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این دانشگاه برای ساخت و تولید این سنسور چه ویژگی و حالت هایی خواه داشت.

قدرت استفاده و بهره گیری از فناوری ها و تکنولوژی های بروز از ویژگی های این دانشمندان می باشد که به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است و شاهد ساخت یک سنسور با کیفیت برای شناسایی برخی از اجسام با لمس کردن می باشد که برای معلولان بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر